Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın.Benım aracımdada acık cok memnunum,bir ara sis farm yanmıstı baska sebepten dolayı sonra yetkılı servıse goturdum degıstırmek ıcın ılk gıttıgım yer aracı orjınal halıne getırın falan dıe sacmaladılar sonra baska yere gıttım gne yetkılı servıs ordada hıc bır sıkıntı cıkarmadan hallettıler,mantiken şöyle garantı dısı bırakmaya calısablırler mesela amerıcan parklarrı actırdınız ve bı sure sonra snyaller bozuldu bı sorun cıktı hanı amerıcan parkları actırdınızda bu yuzden oldu falan yapıp garntı dısı bırakabılırler dıye dusunuyorum.ankarada etkinlik düzenleyen arkdaslarla ıletısme gecersen onlar sıze yardımcı olacaktır gızlı ozellık ıcın.

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın.Benım aracımdada acık cok memnunum,bir ara sis farm yanmıstı baska sebepten dolayı sonra yetkılı servıse goturdum degıstırmek ıcın ılk gıttıgım yer aracı orjınal halıne getırın falan dıe sacmaladılar sonra baska yere gıttım gne yetkılı servıs ordada hıc bır sıkıntı cıkarmadan hallettıler,mantiken şöyle garantı dısı bırakmaya calısablırler mesela amerıcan parklarrı actırdınız ve bı sure sonra snyaller bozuldu bı sorun cıktı hanı amerıcan parkları actırdınızda bu yuzden oldu falan yapıp garntı dısı bırakabılırler dıye dusunuyorum.ankarada etkinlik düzenleyen arkdaslarla ıletısme gecersen onlar sıze yardımcı olacaktır gızlı ozellık ıcın.
teşekkurler verdıgınız bılgıler ıcın..

yetkili servise göre yada ADAMINA göre değişiyor mehmet @pilli
[doublepost=1448244012,1448243939][/doublepost]
Arkadaşlar konu haricinde bir şey sormak istiyorum:Benim aracın ön yolcu koltuğunun altında elektronik bir devre benzeri kutu içinde birşey var.Ne olduğunu bilen var mı, bir de bluetooth microfon alıcısı aracın iç lambasının arsındaki yer mi?Teşekkürler...
sağ koltuk altındaki kutu bluetooth kutusu
microfon da zannedersem aydınlatma içinde...

Arda hocam detaylı bilginiz için tesekkurler bugun leonumun kaporasını verdim ve haftaya inşallah elimde olucak.. 2016 yı beklemeden yıl sonu indirimini kullanarak aldım aracı.. Peki hocam dediğiniz gibi yaptığımızda garantiden cıkıyormu cıkmıyormu buarada Ankarada kimi önerirsiniz bu konuda

Rica ederim,

Benim bildiğim birisi yok ben kendimi bu konuda geliştirdim. İngilizce bilgisi ve biraz da program üzerinde videolar doğrultusunda aracım da ki bir takım bazı özellikleri açtım.. Hani giremediğim bazı özellikler var onları da ellemiyorum bir şey olur diye. Sadece hataları siliyorum ve belirlediğim gizli özellikleri yapıyorum onlar da işimi görüyor. Bildiğim kadarı ile de araca yazılım atan firmaların ama belirli markaların yaptığını duymuştum.. İstersen ECUFast var ara bir sor onlara durumu açıkla...

aktif edilen özelliklerin dışında yapılan amerikan park gibi özel kodlamalarda sıkıntı yoksa garantiyi bozmaz.

acaba hangı ozellklerı actırdınız bılgı verırsenız sevınırım
[doublepost=1448220386,1448220335][/doublepost]
acaba hangı ozellıklerı actırdınız bılgı verebılırmısınız:)

Kumandaya basılı tutmadan kilitleyince aynaların katlanması
Viraj aydınlatma (sislerin yanması) -Ama istersen bunun yerine selektör yapınca da yanabiliyor-
Kapıları kilitleyince ve açınca uyarı sesi. (Alarm olanlarda alarm sesi olmayanlarda korna sesi)
Yağmur yağınca açık cam varsa kapanması.
Amerikan parklar (Amerikan park modülü kullanmadan)
Geri vitese takınca sağ aynanın arka tekeri göstermesi
Kadran selamlama (kontağı çevirince ibreler sona vuruyor)
Far selamlama (Arabayı çalıştırınca farlar aşağı inip kalkıyor)
Şerit değiştirince yapılan sinyallerin 3 ten 4 yada 5 e çıkması...

✔️ Kadran selamlama
✔️ Araç kilitliyken yağmur yağarsa camların ve sunroof'un kapanması☔️(2013-2014 modellerde çalışır)
✔️ Optik park sistemi aktifleştirme
✔️ Kronometre
✔️ ESP Sport + ESP Off kodlanması
✔️ Ek yakıt
✔️ Amerikan park(spor mod-her zaman-sislerle)
✔️ Dönüşe duyarlı sis farları
✔️ Sinyallerle beraber yanıp sönen ledler
✔️ Kumandadan kilitleyip acarken korna ile sesli onay
✔️ Gündüz farlarını menüden açıp kapatabilme
✔️ Aynaların tek basışta katlanması
✔️ Konfor sinyal sayısı artırma
✔️ Klima auto moddayken dönüş hızını görme
✔️ Xds-Elektronik difransiyel kilidi güçlendirme

✔️ Kadran selamlama
✔️ Araç kilitliyken yağmur yağarsa camların ve sunroof'un kapanması☔️(2013-2014 modellerde çalışır)
✔️ Kronometre
✔️ Ek yakıt
Kronometre kodları varsa verirmisiniz

Birde yağmurda camların kapanma kodları varmı benim araçta çalışmıyor kodlarda sıkıntı varmı diye kontrol edeyim

kurye ile elden teslime verildi

✔️ Kadran selamlama
✔️ Kronometre
✔️ Ek yakıt
Bİlgilendirme için Teşekkürler 2015 lerde yagmur olayı hiçmi yok yoksa kod bulunamadımı acaba ?
[doublepost=1450030860,1449125034][/doublepost]Acaba ankarada nereye yaptırabiliriz bu konuda bilgisi olan atkadaslar yardım:)

Arkadaşlar bu gizli özellik olayında 2010 model leon 1.6 stylance aracımda ne gibi özellikler açılır bilgisi olan var mı acaba?

Geri
Üst Alt