Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gündüz farları... ( Parklar)

walla volkan mavimsi aydınlatma istiyorsan mavi led düşünebilirsin ama onu da bulmak zor gibi geliyor bana. onun dışında da başka bir alternatif aklıma gelmiyor şu an

Bilgi veren Arkadaşlar çok Teşekkürler...
M-tec ampülleri taktırdım ama maalesef arıza ışığı yandı eskisini tekrar taktırdım...
Neden böyle oldu bilmiyorum ama değiştirmekten vazgeçtim... Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim...

Bilgi veren Arkadaşlar çok Teşekkürler...
M-tec ampülleri taktırdım ama maalesef arıza ışığı yandı eskisini tekrar taktırdım...
Neden böyle oldu bilmiyorum ama değiştirmekten vazgeçtim... Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim...

dediğim gibi canbus uyumlu takmazsanız arıza ışığı yakar

bi önceki sayfadan linkini vermiştim modacar dan bakabilirsin ama markaya göre 8 ila 21 arası değişiyor

ben ledli park ampülü, ledli plakalık, ledli iç ön ve arka aydınlatma taktırdım üstüne xenon kit tık yok hata yok :D

ben ledli park ampülü, ledli plakalık, ledli iç ön ve arka aydınlatma taktırdım üstüne xenon kit tık yok hata yok :D

Serbaycim park ve plakalarda kullandığın ledlerin marka ve modellerini aklindaysa ayrı ayrı verebilirmisin rica etsem,hatta link falan varsa daha da iyi olur:)

Geri
Üst Alt