Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR'ıma sonunda kavuştum...

zieabartta yapılan ses izalasyonuda bundan ibaret.... stepnenin olduğu yere izalasyon, alta pötür... fiyatı 500-600 civarı ahım şahımda bir fayda sağladığını düşünmüyorum tabi illaki bir faydası var.Uğraşacak vaktiniz ve el beceriniz varsa arabanın altına uygun fiyata bir izalasyon attırdıktan sonra(tabi würt siprey alıp 5-6 kutu sizde yapabilirsiniz) gerisini kendiniz yaptığınızda daha iyisonuç alacağınızda kesin... davlumbazlarlada ilgilenmelisiniz... daha önce gördüğüm en iyi uygulama bir ford kullanıcısına aittir... arabanın koltuklarını döşemesini söküp komple izalasyon uygulamıştı.Burda dikkat edilecek şey kullanılacak maddenin yanmaz olması uzun vadede koku yapmayacak olması gerekir.önce mebran adlı kendinden yapışkanlı lastiksimsi maddiyi izalasyon yapacağı yerlere,arabanın tabanı,bagajı kaplayıp daha sonra bu maddenin üzerini polyetylen süngerle kaplamıştı , en son mevsimsel salınımları önlemek için silikon takviyesi yapmıştı...inanılmaz fark etmişti.Tabi bu işler1 hafta sonunu alıyor...

Aracınız hayırlı olsun.

Bende daha önce 2006 model toledo vardı aynı ses şikayetimi 2 yöntemle azalttım.

Birincisi, lifte kaldırttım, arabanın altına komple sprey izolasyon yaptırdım, filinkot gibi uygulandı ama daha kalın bir malzemeydi.

İkinci olarak arka koltuk ve bagaj stepne altına plaka halinde ses izolasyonu uyguladım.

Bunlar sesi azalttı.

Ayrıca 0 km araçlarda lastik basınçlarını maksimum yapıyorlar, teslim aldıktan sonra normal değerlere indirin ses ve konfor açısından fark ediyor.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Geri
Üst Alt