Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr yolkuş kalkış desteği

izzetadlan

Kayıtlı Üye
merhaba
2015 leon fr aracım var. yokuş kalkış 3 saniye sanırım, ayağımı frenden çekiyorum sonra geri kaydırıyor. yok mu bunun bir çözümü veya başka bir işlemi ? Yani ben kalkana kadar tutması gerekmez mi sizce ?
şimdiden teşekürler
[doublepost=1454327384,1454326576][/doublepost]+

1 hafta a3 kullanmıştım, onda gaza basana kadar duruyordu :)
onda süre belkı uzundur yoksa gaza basana kadar olanı duymadım ozmn fren sıstemı ıle el frenıne gerek kalmaz.ben de vito var onda 8 sanıye suruyor..
[doublepost=1454329246,1454329206][/doublepost]
1 hafta a3 kullanmıştım, onda gaza basana kadar duruyordu :)
onda süre belkı uzundur yoksa gaza basana kadar olanı duymadım ozmn fren sıstemı ıle el frenıne gerek kalmaz.ben de vito var onda 8 sanıye suruyor..

kardeşim aracın hayırlı olsun... senin için sorun oluyorsa eğer gizli özelliklerden saniyesini yükselttirebilirsin :)

[doublepost=1454329246,1454329206][/doublepost]
autohold u olan vw grubu araçlar gaza basana kadar tutuyor aracı.
3 saniye sonra kaçınca bi daha ferene bas bi 3 saniye daha tutsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hill holder olmayan araclarda yokuş kalkış desteği azami 3 sn dir

Geri
Üst Alt