Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Yan Ayna Isıtması

ksen

Kayıtlı Üye
Selamlar,

1 ay önce aküm bitti bende yeni akü aldım. Sonrasında yan camlar falan sapıttı ama tuş kalibrasyonu ile bir şekilde hallettim. Geçen dolu yağacak alarmı verildiği gün avm ye gittim aynalarda çok buharliydi. Bir ayna ısıtmayı açayım dedim tuştan çevirdim fakat çalışıyor mu diye göstergedeki tüketiciler kısmına gelince yan ayna ısıtması ibaresinin yazmadığını gördüm. Normalde aracım akü değişimi öncesi 30 derece sıcakta bile kapıdaki düğmeyi ayna ısıtmaya çevirince tüketicilerde gösteriyordu. Bir süre bekledim suların kuruduğunu buğunun cozunmedigini de görünce kıllandım. Aküyü aldığım yere gittim (OtoPratik-yolda kaldım mecburdum:( ) arıza kodlarına baktılar ve araçta hiçbir arıza kodu yoktu. Servisteki abide eski Volkswagen çalışanıymış bana 5 derece altinda çalışır yan aynalar dedi. Yazın 30 derece de bile tüketicilere geliyordu bu çalışıyor diye desem de dinlemedi. Bu isin aslı nedir arkadaşlar, ne yapmalıyım bilgi verebilir misiniz ?

Geri
Üst Alt