Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr yakıt verılerım

Arkadaşlar benim araç 30 000 km de 100 tl ye 350 km yok gidiyorum şehir içi Ha bu arada ankara trafiğinde yakıtı opetten alırım sürekli ve sakin kullanırım.

2500 deviri geçirmiyorum, birde ileride dahada düşecek diye söylediler ? bakımdan sonra düşüyormuş galiba

1500-2000 devır aralıgında kullanırsan daha az yaktırısın dostum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arkadaşlar benim araç 30 000 km de 100 tl ye 350 km yok gidiyorum şehir içi Ha bu arada ankara trafiğinde yakıtı opetten alırım sürekli ve sakin kullanırım.

bende opetten alıyorum ozamn benımkı cokta az yakmıyormus normalmıs ama ben bundan once170-180 km gıdebıldıgım ıcın bana ıyı gelmıstı :Dsız kac devırde kullanıyosunuz ve kullandıgınız mesafede onemlı

benim fr 4-5 aylık 2500 km de her doldurduğumda yakıt azalıyor şimdilik bir depoyla 550-600km arası yapıyor ama yüzde 80 i şehir içi artı sert kullanan birisi olarak tahminimce bir depoyla uzun yolda normal şartlarda rahat 800 km yaparım agustosta izinim var göreceğiz bakalım

Benim ki de 33-35 kuruş arasında yakıyor. Allaha şükür çok memnunum. Araç henüz 4500 km de. Bakımdan sonra biraz daha düşeceğini düşünüyorum.

1500-2000 devır aralıgında kullanırsan daha az yaktırısın dostum

Valla gelirken denedim işe yaradı :) kısa mesafede 10 lt gördü normalde 14 ltden aşağı düşmüyorduu,teşekkür ederim. Peki erken vites atmak zarar vermez mi arabaya ? zaten bilgisayar gösteriyor diceksiniz ama ne biliyim babalarımız dedelerimiz 3 bin devirlerde kullanıyor ya ondan yani :D

Valla gelirken denedim işe yaradı :) kısa mesafede 10 lt gördü normalde 14 ltden aşağı düşmüyorduu,teşekkür ederim. Peki erken vites atmak zarar vermez mi arabaya ? zaten bilgisayar gösteriyor diceksiniz ama ne biliyim babalarımız dedelerimiz 3 bin devirlerde kullanıyor ya ondan yani :D

Ne 3bını dostum bunlarda bu sekılde sen en ıdeal 1800devıorlerde tut aracı dahada ıner hatta soyle bır kac tıyo daha vereyım baktın ısıgı kırmızı gordun ayagını gazdan cek vıtes kuculterek ısıklara gır sakın bosta gırme vıteste gır kalkıslarda cok fazla gaz pedalına abanma 8ltlerıde goruceksın

benzın bu kadar pahalı olunca ınsan kendı kendıne yntemler olusturuyor yoksa arac cok yakmıyor bırde ben pek sakın kullanmam ama su denemde bu sekılde kullandım ve 8ltlerde gzındım 7ltlerıde gordugum oldu :)

bırcok kısı bu arac cok yakıyor dıyor bende sakın kullanarak sehır ıcı kullanımda 100lıra ıle 250km yaptım sızce deger nasıl ha sunu unutmadan yerı geldı gttıgım yer 4km oldu arabayı stop ettım aksam geldıgımdede 4km bınıp kapattgımda oldu yanı kısa surelı kullanımımda cok oldu bu degerler bu sekılde alınmıstır kac kurus yakar bılmem kurus hesabı yapmayı bılmıyorum
veriler güzel bence daha ne olsun. bu arada avatarındaki kırmızı fr kimin çok şıkmış:)

Burak klima açınca nasıl oluyor yakıt tüketimi ve aracın gidişi? Çok güçten çalıyor mu klima? Malum havalar sıcak burda, ondan soruyorum.

Geri
Üst Alt