Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr video

izzetadlan

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
leon fr aracımda opsiyonlu büyük ekranlı almıştım. usb üzerinden mp4 formatındaki videoları izleyebilir miyim ? açar mı ?

Saygılar,
[doublepost=1454402661,1454401755][/doublepost]+

merhaba arkadaşlar
leon fr aracımda opsiyonlu büyük ekranlı almıştım. usb üzerinden mp4 formatındaki videoları izleyebilir miyim ? açar mı ?

Saygılar,
[doublepost=1454402661,1454401755][/doublepost]+
Mp4 ve avi formatları izleniyor diye biliyorum fakat usb kısmına video kablosu konulması gerekiyor direk oynatma yapıyormu fikrim yok vag com işi yapan iyi bir yerde de hareket halinde acılmasını yani aktif oynatmayı açması gerekiyor

kurye ile elden teslime verildi

6.5" ekranlarda ipod kablosu takma yeri yok, usb den de video oynatmıyor bildiğim kadarıyla, mirror link olayını araştır bence

6.5" ekranlarda ipod kablosu takma yeri yok, usb den de video oynatmıyor bildiğim kadarıyla, mirror link olayını araştır bence
İpod kablosu bildiğim kadarıyla usb ye takılıyor ve öyle görüntü veriyor daha önce yapanlar oldu

En temizi servisin elinde kablo varmı sorun varsa deneyerek alabilirsiniz

Bir ara malum satış sitesinde kablo vardı

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkür ederim, servis ile irtibata geçeceğim ..
Kardesim oncelikle cd kutusu torpido gozunde olmasi lazim torpidodaysa video izlemek icin yazilim yuklenmesi gerekiyor istanbul maltepe ender elektronikte bu isi yapiolar 120 tl karsiliginda yukluyorlar ve arac hareket halindeyken izleyebiliyorsunuz durdugunuz zaman video da duruyor iyi gunler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardesim oncelikle cd kutusu torpido gozunde olmasi lazim torpidodaysa video izlemek icin yazilim yuklenmesi gerekiyor istanbul maltepe ender elektronikte bu isi yapiolar 120 tl karsiliginda yukluyorlar ve arac hareket halindeyken izleyebiliyorsunuz durdugunuz zaman video da duruyor iyi gunler

Abi saçma değil mi araç durunca video neden duruyor ? Bir de 120 tl veriyoruz. Dur kalk trafikte videonun tadı alınmaz ki.
haksız mıyım ?

Haklisin tabikide oyle birseyler hatirliyorum durmak demekle belki baska bisey soylenmek istenmisti belkide enderlektronik maltepe bi ara istersen tam ogrensen iyi olur

Geri
Üst Alt