Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr tampon,xenon ve cut out arıyorum

Sert@ç

Kayıtlı Üye
Çevresinde başlıkta belirttiğim parçaları satan varsa sevinirim.
Parçalar makyajsız kasa için olcak :)
Cut out ağızı 76mm olcak
Xenon içinde orjinal veya modelini beğenirsem farklı birşeyde alabilirim

cut out gider eksoz mustafa usta ile görüş o yardımcı olucaktır

Sertaç sahibindende ızgarasız bi tane makyajsız tampon vardı..bi bak derim
gerisinde xenon için dursun usta
egzos için gider egzost mustafa ustaya gideceksin..

sertaç senin elinde iskender usta egsozu vardı yanlış hatırlamıosam polo'dan kalan uyum sağlamıyor mu.. eğer illa cut out istiyorsan adanada şuayip usta var biraz pahalı ama yaptıgı egsoz on numara.

Fr tamponun ilanı varmı ?
Evet ankaradayım :)
Dediğiniz ustanın verdiği fiyat nedir ortalama çünkü çok fazla fiyat ona göre karar vercem
Hasan abi dediğin gibi iskender son susturucu var ancak leonlarda kazan tampona paralel ama polodaki dikeydi o yüzden uymuyor anca uçları filan kesip yaptırmak lazım onun işinide sonraya bıraktım gibi :)

ömer mızrak kardeşimden almış olduğum cut out u satabilirim istersen.benim kafamda farklı bir sistem var çünkü

Açılıp kapanmasında sorun olmadığı sürece onuda alabilirim :)
Çıkışı kaç mm çünkü 76lık olcak egzoz

açılıp kapanmasında sorun yok.mustafa abinin malıdır.borusu o kadar soru değil istediğin ölçü koyuluyo çünkü

Geri
Üst Alt