Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr tampon,xenon ve cut out arıyorum

Telefon numaranızı alıyım o zaman yada yarın sabah beni çaldırın görüşelim biran önce başlıyım egzoza :)

Umut Girit ' te de cut out vardı ama sattı mı veya 76 mm bilmiyorum istersen bir görüş..

sertaç polondan kalan sadece son susturcumu yoksa komple boru susturucumu? Buara xenon lara hiç girme derim ayarsız mercek xenonlar da dahil trafite men alıyor yeni yasa tasarısına gre tüvde ağır kusura giriyor... araç men olunca çok uğraştırıyorlar ek1 falan istiyorlar bence xenona girme derim...

Polodan kalan son susturucu sadece kazan görünümü var ancak için rezonans tiz olmasın diye yüzlerce delikleri var sesi çok iyi :)
Xenon alırsam zaten junyan veya sonar gibi marka alcam çakma 30k xenon asla almam

Verdim abi yarın seni arıyım sende beğenceksin sistemi :)
şimdi listede arananalar fr-cupra tampon ve xenon :)

Geri
Üst Alt