Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr Sis Lambası

Okaaan

Kayıtlı Üye
Herkese günaydın arkadaşlar. 2015 model Leon Fr kullanıyorum. Sis lambasını led yapmak istiyorum. Ama hangi ampul uyumlu olacağını nereden öğrenebilirim? Bu gibi ampuller tahmini ne kadardır?

garantilise aracın elleme...cree xp canbus led öneririm.ali ekspressde mevcuttur

Araç garantili ama selektör çekince sislerde yanıp sönüyor. Sarı olması komik gösteriyor.

Valla ben aracı ilk aldığımda götürüp sisleri led yada zenon yapmayı düşündüm baya beyaz ampul takıp geri geldim :D:D sıkıntı sağ ve sol dönüşe duyarlı muhabbetinden dolayı arıza lambası yakıyor kapatıp denedik onda da belli bi mesafe gidince aynı arıza yaktı onun için aynı derece ayarda beyaz ampul takıp boynu bükük dönmüştüm @Okaaan

Arıza lambasını söndürüyorlar ama çok ısınma vs de bunlar arka silecek motoru ile bağlantılıymış silecek motorunu yakarsın pahalıya mal olur dediler ama bilgiyi verenin ağzından yazıyorum ne kadar doğrudur bilemem ben onun için aynı ayarda arıza yakmadan sarı sisi beyaza çevirdim @Okaaan

Peki hangi marka olması lazım? H7 gibi bir olay varmış diyorlar.

Geri
Üst Alt