Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr seat sport fr kapı esıgı

Eee isteyenlere destek olursun artık, yakışmış çünkü :seat

abı elımde yedek yapmıstım ısteyen olursa tabı bı tek frlar ıcın onun satısını yapabılırım urun 3m en kalıtelı arac kaplama folyosundan dıgıtal baskı ıle yapılmıstır ısteyen varsa pm atabılır abı sadece bır tane ıkı kapı ıcın var

Burak bunlar harbiden benimkinden daha iyi olmuş :D Kalitesi belli ediyor kendini :) Hayırlı olsun..

Burak bunlar harbiden benimkinden daha iyi olmuş :D Kalitesi belli ediyor kendini :) Hayırlı olsun..

sagol dostum aynı sekılde zaten yakından gordugunde anlıycaksın montajını kız yaptı sagolsun ınce ıs yaptı aynı senınkı gbı yuvarlak kısımlar vardı hıcbırınde sıkıntı yasamadı kaplarken anlıycagın ısı bılen o yuvarlak kısımlarıda yapabılıyormus :D

Burak, yaptıgın ince işçilik ve süslemeleri beğenerek takip ediyorum... kendi arabama da istemiyor degilim ama hazıra konmacılıkta olsun istemiyorum :) var mı bir imkanımız ?

hayırlı olsun fakat ben kapı eşiği meselesini anlamadım kapı eşiğine yazımı yazdırıyosun kardeş

hayırlı olsun fakat ben kapı eşiği meselesini anlamadım kapı eşiğine yazımı yazdırıyosun kardeş

kapı esıgını koruycak bır folyo uyguluyorum yazı gorsellık amaclı amac kapı esıgının boyasının cızılmesını onlemek

elımdekı urun ismailelb adlı uyemıze satılmıstır hayırlı gunlerde kullanman dılegıyle dostum pısman olmuycaksın :eek:key:

Hayırlı olsun burakcım şık olmuş,Güle güle kullan kardeşim...

Geri
Üst Alt