Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Multimedia Sorunsalı

yazılım güncellemelerinde para almıyorlar diye biliyorum.. eğer ki bakıma denk getirirsek ücretsiz kurtulabilirsin diye düşünyorum.

içinizin rahat etmesı acısından bı servıse gösterın ;)

Bir daha yaparsa önce vagcom uygulaması yapıcam daha sonra da baktım geçmiyor servise götürüp baktırırım. Olmadı büyük ekran olanları var hani 5,8 inç ondan alırım takarım en kötü hem daha iyi video falan da izlerim :))

Bir daha yaparsa önce vagcom uygulaması yapıcam daha sonra da baktım geçmiyor servise götürüp baktırırım. Olmadı büyük ekran olanları var hani 5,8 inç ondan alırım takarım en kötü hem daha iyi video falan da izlerim :))
arda selam kardeşim :) aracının garantisi varsa servis hallediyor herhangi bir ücret talep etmeden. geçen hafta benim aracımda hava yastığı hatası verdi. servise gittim hallettiler 5 kuruşta vermedim bilgine.:)

arda selam kardeşim :) aracının garantisi varsa servis hallediyor herhangi bir ücret talep etmeden. geçen hafta benim aracımda hava yastığı hatası verdi. servise gittim hallettiler 5 kuruşta vermedim bilgine.:)

Kardeşim Aleykümeselam.. Aracın garantisi bitti sanırım ama bekliyorum şimdilik bir daha yapmasını o zaman halledicem.

Kardeşim Aleykümeselam.. Aracın garantisi bitti sanırım ama bekliyorum şimdilik bir daha yapmasını o zaman halledicem.
benim hata 14 ünde çözüldü 16 sında garanti bitti :D serviste garanti bitmeden hata kaydı alındığı için şimdi 6 ay sonra bile aynı hatayı verse garantiden değişecekmiş öyle dediler. bu arada çoruma geldim seni göremedim :D:D

benim hata 14 ünde çözüldü 16 sında garanti bitti :D serviste garanti bitmeden hata kaydı alındığı için şimdi 6 ay sonra bile aynı hatayı verse garantiden değişecekmiş öyle dediler. bu arada çoruma geldim seni göremedim :D:D

Çoruma ne zaman geldin :D sungurludayım ben çünkü ondan görememişsindir :D

kesin o sebebten göremedim :D merkezde benim kuzen var onun yanına gelmiştim 1 ay önce falan. Bir daha yolum düşerse senle irtibata geçerim bi leblebini yerim artık :D:D

ahahahha ayıpsın her zaman beklerim iş yerim yolun üzerinde Sun-Ka Kağıt ve Karton totemi var zaten görürsün hemen :))) bir daha ki gelişini beklerim...

Allaa allaaaa bir yaşıma daha girdim.. Aklıma geldi aslında biliyormusun ama aramadım servisi arasam getirin bakalım bi diyecekler araç 1-2 gün yok sonra da para isteyecekler.. Haber edermisin peki böyle bir gelişme olduğun da
Doğuşa söyledim yazılım olup olmadığına bakacaklar arayacaklar beni haber ederim

Geri
Üst Alt