Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Multimedia Sorunsalı

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar herkese merhaba,

Yeni kasa Fr aracımda bir takım gözüme çarpan olaylar oldu. Aracımı yaklaşık 1 hafta boyunca havaalanın da bıraktım ve geldiğim de aracım sorunsuz çalıştı. Yola çıktığım da müzik dinlemek için Multimediayı açtığım da aradan biraz zaman geçtikten sonra ses seviyesi yüksek iken ses seviyesi kendi kendine kısılmaya başladı ve yarıladı. Daha sonra sesi açmak istediğim de ses açılmadı ve yarı da kaldı sadece sesi kısma yapabildim. Zaman içerisin de (15DK) sesi yavaş yavaş yükseltmeye başladım ama buna bir anlam veremedim. Dün de aynı sorun oldu ve SD Card Okuma Hatası aldım. Doğal olarak da işkillendim. İnternette buna benzer konu bulamadım. Bildiğiniz veya başına daha önce buna benzer bir sorun gelen arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum.. SD Card Şu anda çalışıyor...

iyi forumlar...

Araç kullanım şekline göre sesi kendisi ayarlıyor olabilirmi?

Abi araç kullanım şekline göre benim bildiğim sesi artar ama ben yüksek hızdayken ses gitti bir anda

Daha önce duymadım bende benim de ses hızlandıkca artıyor du ama vagcom ile değiştirdim şimdi ben ne kadar istersem o kadar ses

kurye ile elden teslime verildi

mehmet abi vagcomluk bir durum olduğunu düşünmüyorum da araç hızlanınca ses artıyor zaten onda sıkıntı yok. sıkıntı araç hızlı iken ses seviyesi yüksekken sesin birden bire yarıya inmesi ve sesi açmaya çalıştığımda sesin açılması aksine kısılması olayı oluyor. yani şöyle düşünüyorum belki araç kendini korumaya alıyor olabilir mi ? sonuçta araç bilgisayarı kumandanın pilini değiştir bile diyor :))

Ben kendi durumum için demiştim vagcom işlemini

Senin de dediğin gibi ses çıkış larını korumak ve kolonların yanmasını önlemek için kısıyor olabilir

kurye ile elden teslime verildi

Sıkıntı yok ses adaptasyonunu kapa ayarlarda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar herkese merhaba,

Yeni kasa Fr aracımda bir takım gözüme çarpan olaylar oldu. Aracımı yaklaşık 1 hafta boyunca havaalanın da bıraktım ve geldiğim de aracım sorunsuz çalıştı. Yola çıktığım da müzik dinlemek için Multimediayı açtığım da aradan biraz zaman geçtikten sonra ses seviyesi yüksek iken ses seviyesi kendi kendine kısılmaya başladı ve yarıladı. Daha sonra sesi açmak istediğim de ses açılmadı ve yarı da kaldı sadece sesi kısma yapabildim. Zaman içerisin de (15DK) sesi yavaş yavaş yükseltmeye başladım ama buna bir anlam veremedim. Dün de aynı sorun oldu ve SD Card Okuma Hatası aldım. Doğal olarak da işkillendim. İnternette buna benzer konu bulamadım. Bildiğiniz veya başına daha önce buna benzer bir sorun gelen arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum.. SD Card Şu anda çalışıyor...

iyi forumlar...
Kolay gelsin hocam benımde ekranım 5.8" benim ekranda da donma sorunu olmaya başladı mobil servisten arkadaşlar geldi wolkswagenlerde yazılım sorunu var aynı bu durum yaşanıyor seat larda da olabilir servise yazılım geldimi diye sorcaklarmış büyük ihtimal yazılımsal bir sorun var artık multimedia sistemlerinde bakalım nasıl çözüm bulcaklar

Aynı sorun bende de var bazen sesi acamıyorum yada kısamıyorum alet donuyor bide hiç bişey bağlı değilken nedense kendi kendi kapanıp acılıyor seat logosu fln cıkıyor normale dönüyor bazen ön göğüsteki hoparlör cızırtı yapıyor durup duruken sonra oda düzeliyor :)) 15bin bakımına götürünce göstericem artık

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolay gelsin hocam benımde ekranım 5.8" benim ekranda da donma sorunu olmaya başladı mobil servisten arkadaşlar geldi wolkswagenlerde yazılım sorunu var aynı bu durum yaşanıyor seat larda da olabilir servise yazılım geldimi diye sorcaklarmış büyük ihtimal yazılımsal bir sorun var artık multimedia sistemlerinde bakalım nasıl çözüm bulcaklar

Allaa allaaaa bir yaşıma daha girdim.. Aklıma geldi aslında biliyormusun ama aramadım servisi arasam getirin bakalım bi diyecekler araç 1-2 gün yok sonra da para isteyecekler.. Haber edermisin peki böyle bir gelişme olduğun da

Geri
Üst Alt