Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Multimedia Sorunsalı

Arkadaşlar herkese merhaba,

Yeni kasa Fr aracımda bir takım gözüme çarpan olaylar oldu. Aracımı yaklaşık 1 hafta boyunca havaalanın da bıraktım ve geldiğim de aracım sorunsuz çalıştı. Yola çıktığım da müzik dinlemek için Multimediayı açtığım da aradan biraz zaman geçtikten sonra ses seviyesi yüksek iken ses seviyesi kendi kendine kısılmaya başladı ve yarıladı. Daha sonra sesi açmak istediğim de ses açılmadı ve yarı da kaldı sadece sesi kısma yapabildim. Zaman içerisin de (15DK) sesi yavaş yavaş yükseltmeye başladım ama buna bir anlam veremedim. Dün de aynı sorun oldu ve SD Card Okuma Hatası aldım. Doğal olarak da işkillendim. İnternette buna benzer konu bulamadım. Bildiğiniz veya başına daha önce buna benzer bir sorun gelen arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum.. SD Card Şu anda çalışıyor...

iyi forumlar...
kardeşim bugun doğuş oto dan aradılar seatlarda multimedial ya ya gelen herhangi bir güncelleme söz konusu değildir dediler bende ozaman bu sorun neyden kaynaklı nasıl düzelecek tekrar ederse dedim birşey diyemediler servise yolum düşerse orda bir baktırcagım bakalım nasıl olacak wv yazılım mevcut ama. başka kimlerde var kronikleşmediğinden çözüm getirmeyecekler gibi

kardeşim bugun doğuş oto dan aradılar seatlarda multimedial ya ya gelen herhangi bir güncelleme söz konusu değildir dediler bende ozaman bu sorun neyden kaynaklı nasıl düzelecek tekrar ederse dedim birşey diyemediler servise yolum düşerse orda bir baktırcagım bakalım nasıl olacak wv yazılım mevcut ama. başka kimlerde var kronikleşmediğinden çözüm getirmeyecekler gibi

eyvallah kardeşim saolasın,

bu sorunu ben vagcom ile bir gidermeye çalışıcam. baktım geçmiyor yeni bir multimedia alırım şu 5,8 inçliklerden hep olsun istiyordum :)

eyvallah kardeşim saolasın,

bu sorunu ben vagcom ile bir gidermeye çalışıcam. baktım geçmiyor yeni bir multimedia alırım şu 5,8 inçliklerden hep olsun istiyordum :)
vllha bendede bir kaç kere oldu açıkcası ama bende, o şekilde düşündüm,kendini korumaya alıyor diye düşünmüştüm

vllha bendede bir kaç kere oldu açıkcası ama bende, o şekilde düşündüm,kendini korumaya alıyor diye düşünmüştüm

Ben de şu şekilde düşünüyorum,

Havanın soğuk oluşundan klimanın da sıcak tarafının açık olmasından kablo bağlantı yerlerinin de havalandırma yerinden geçmesinden dolayı oluştuğunu düşünüyorum ama ne bileyim sonuçta hani teknolojik araçlar bunlar korumaya alması normal ama servisin bunu bilmemesi enteresan

Ben de şu şekilde düşünüyorum,

Havanın soğuk oluşundan klimanın da sıcak tarafının açık olmasından kablo bağlantı yerlerinin de havalandırma yerinden geçmesinden dolayı oluştuğunu düşünüyorum ama ne bileyim sonuçta hani teknolojik araçlar bunlar korumaya alması normal ama servisin bunu bilmemesi enteresan
o zman inşllah öyledir diyelim cünkü benim 2 kere flan oldu son 4,5 aydır hiç yok.

Geri
Üst Alt