Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr mı sonunda alıyorum

LesDiscrets

Kayıtlı Üye
1 hafta kadar önce konu açmıştım bugün itibari ile aracımın pert olduğunu öğrendim ve günlerdir baktığım FR leri sizlerle paylaşmak istedim

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 42.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 144746103

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 45.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 142601775

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 47.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 136295548

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 43.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 144134106

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 45.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 142563882

Bu 5 ilan dikkatimi çekti en çokda en sondaki ilkkez kendi araştırmam sonucu 1 araç alıcam fikirlerinizi merak ediyorum ank da oturuyorum malum hepsi ank dışı gidip gelmek zahmetli olucak.. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

alabılıyosan sanrouf bı xenonlu al sonra pısman olma ama yok alamam dıyosanda ılk ılandakı adanadkı araba guzel gbı :)

zaten hepsı bı xenon lu sunroof ıstıyorm ama oda hepsınde yok

zaten hepsı bı xenon lu sunroof ıstıyorm ama oda hepsınde yok

hepsınde yoksa olanı alıcaksınız bıraz paraya kıyıcaksınız yanı hepsı xenonlu derken kımlerınde xenon olmuyor sanrouf oluyor anlamında kulndım onu ılanlar ıcın kullanmadım yanı anlıycagınız

bizim [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] barış da aracını satıyo sanırım istersen bir bak derim

Umarım aklına yatan bir araç bulursunuz. Ayrıca barış abi eğer satıyorsa aracını kesinlikle bakmalısın aracıına

barış kerdeşim aracını satıyor 28 binde sanruf hariç ful ilgilenirsen söyle 44500 istiyor

adanadaki güzel. bakımlı duruyor ama yınede o standartta bulabılırsen sunrooflu tavsıye ederım. ben alırken bulamamıştım gozum hep sunrooflu larda kalıyor :( ama olmazsa mutlaka adanadakı bence.

3 ve 5 güzel görünüyor... deri koltuklu oldukları için... :)

Geri
Üst Alt