Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON FR led kısa far yükseklik ayarı

erdinc97

Kayıtlı Üye
Aracım 2016 leon fr 125 / 1 haftalık araç gece kısa farlar bana çok düşük geldi içerden ayarlama yok. Gittim servise sordum o standart ayarlama yapılmıyo dendi çokta ilgilenmediler.Ustanın biri ayarlarız ama uzun vadede mercekler elektrik sıkıntısı çıkarırı dedi.Forumda da arkadaşlar kaputu aç farın üstünden ayar yapılıyo alyan ile yazmış.Bunu led farda daha önce deniyen oldu mu, sıkıntı falan çıkardı mı ,ustanın merceklerle oynarız ama sıkıntı çıkarır dediği bu yöntem mi ?
[doublepost=1470990017,1470831271][/doublepost]BU konuda bilgisi olan kimse yok muuuu ?

xenon farda araç altında salıncağa bağlı otomatik far yükseklik ayarlayıcısı var araca göre otomatik ayarlanıyor dert etmenize gerek yok

Aracı çalıştırdığınızda far aşağı yukarı hareket ediyor ve kendini ayarlıyor zaten. Bahsettiğiniz ayar led olmayan farlarda mevcut. Onların ayarı içerden yapılıyor. Benim araçta da bahsettiğiniz durum var. Biraz daha yüksek olsa iyi olurdu diyorum bazen ama farlar çok kuvvetli. Bu nedenle sıkıntı çıkarmıyor

Benim aracımda kısa far neredeyse yeri gösteriyordu. Elektirikçi bir ustaya gittim kaput içinden alyans yardımıyla standart hale getirdi. Ha araca çok kişi binince araç yere yaklaşınca mercekli farlar arkadaşların dediği gibi kendini ayarlar. Ama benim arabanın farı boşken bile bariz yeri gösteriyordu. Dediğim gibi hallettim.

Ben hala şikayetçiyim kısa farlardan genel olarak gece sürmediğim için şimdilik sıkıntı yok ama kışın malum hava erken kararıyor servise gidip far yüksekliğini sorucam bidaha 2016 model araçta led farlı bide nasıl yükseklik ayarlanmaz aklım almıyor

Ben hala şikayetçiyim kısa farlardan genel olarak gece sürmediğim için şimdilik sıkıntı yok ama kışın malum hava erken kararıyor servise gidip far yüksekliğini sorucam bidaha 2016 model araçta led farlı bide nasıl yükseklik ayarlanmaz aklım almıyor
hocam çok zor bir şey değil. Ben ayarlamaya götürdüm beş dakka bile sürmedi. Servise gerek yok elinde far ayarlama cihazı olan bir elektirikçi bile halledebilir.

ilk aldığımda bende götürdüm kendi servisinde ayarlanmıyor , merceklerle oynarız oda uzun vadede elektrik sıkıntısı çıkarır gibi salak saçması bi açıklama yaptılar araştırdım herkes gitmiş ayarlatmış arkadaş bu servis başından savmış resmen bizi

ilk aldığımda bende götürdüm kendi servisinde ayarlanmıyor , merceklerle oynarız oda uzun vadede elektrik sıkıntısı çıkarır gibi salak saçması bi açıklama yaptılar araştırdım herkes gitmiş ayarlatmış arkadaş bu servis başından savmış resmen bizi
Servis'in bir halt bildiği yok bence. o yüzden bu şekilde geçiştirmiş olabilir. yoksa çok zor bir iş değil.

Benim arkadaşımda ayarlama işlemini serviste yaptırdı,yanlış hatırlamıyor isem hızla alakalı olduğunu sölemişlerdi.110 km nin üstünde daha iyi bir aydınlatma saglıuormus.ama Servis ayarlama yapmıştı..

Life vest under Your SEAT..

Konu eski ama hortlasın. Led farda mercek yok ki.. bugün ben de ayarlattım serviste. Kaldı ki mercek olsa dahi merceğe zararı yok :)

Geri
Üst Alt