Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR kış lastiği 225/45R17 mi 205/50R17 mi?

su lınkı oku bır ıstersen benım okumaya ıhtıyacım yok bırebır kullanıcıların yorumu satıcının verdıgı bılgıler var yapılan yorumlar kac sayfa olmus burada da herkesın bılgısı olur
http://forum.donanimhaber.com/m_16326287/tm.htm

bırde merak ettım turkıyede kac lastık satıcısının adactan haberı var bızı bılgılendırırsenız sevınırım

su lınkı oku bır ıstersen benım okumaya ıhtıyacım yok bırebır kullanıcıların yorumu satıcının verdıgı bılgıler var yapılan yorumlar kac sayfa olmus burada da herkesın bılgısı olur
http://forum.donanimhaber.com/m_16326287/tm.htm

bırde merak ettım turkıyede kac lastık satıcısının adactan haberı var bızı bılgılendırırsenız sevınırım

ilginc ama bugun lastik aldigim adam, adac testinden haberdar.

AB normlari ile ilgili yazdiginiz bazı yağ türevlerinin kullanılmasının kısıtlanması?
AB dişindaki bazı markaların bu tarz kısıtlamaları olmadiği için hammadde konusunda daha esnek olabilirler.Bazen sağlığa veya çevreye zararlı ürünler
yapılan işin durumuna göre daha performanslı olabiliyorlar. Bu yüzden ucuz bir uzakdoğu lastiği oldukça performanslı çıkarsa şaşmamak gerek.

Neyse kar yağdı sonunda yerler beyaz oldu çok şükür, yağsın diye dua ediyom kaç zamandır.

Genelde herkes 225/45/17 yerine 205/50/17 demiş ama unutmamanız gereken bir şey var, 1. yanak büyüdüğünde dönme çapı değişir, yakıta etki eder. 2. ki bence en önemlisi çünkü başıma geldi, eski aracıma 17'' jant almıştım, lastikte 205/50/17 bir janta onu taktık digerine 225/45/17 taktık, jantın genişliğinden 7.5 -8 '' diye belirtir ya, 45 yanakta yanaklar tam dikken,Örn: l______l 50 yanakta tabanı daha ince olduğundan içer doğru eğiliyor yani \_____/ gibi oluyor, buda lastiklerde en sert yer olan yanakların mükavementini azaltıyor ve 50 yanak 45 den daha küçük oluyor! kış lastiği bence 16'' olmalı max, sonuçta çukurdan kaçma şansıda olmuyor hem fiyatlarıda daha ucuz

michelinden şaşmayın. lassa piyasadaki en kötü mal. Çalıştığım şirketin tır filosu var michelin sonra Bridgestone gelir lastikte..

Genelde herkes 225/45/17 yerine 205/50/17 demiş ama unutmamanız gereken bir şey var, 1. yanak büyüdüğünde dönme çapı değişir, yakıta etki eder. 2. ki bence en önemlisi çünkü başıma geldi, eski aracıma 17'' jant almıştım, lastikte 205/50/17 bir janta onu taktık digerine 225/45/17 taktık, jantın genişliğinden 7.5 -8 '' diye belirtir ya, 45 yanakta yanaklar tam dikken,Örn: l______l 50 yanakta tabanı daha ince olduğundan içer doğru eğiliyor yani \_____/ gibi oluyor, buda lastiklerde en sert yer olan yanakların mükavementini azaltıyor ve 50 yanak 45 den daha küçük oluyor! kış lastiği bence 16'' olmalı max, sonuçta çukurdan kaçma şansıda olmuyor hem fiyatlarıda daha ucuz

Nası bi Kayseriyse 4 tane temiz sac jant bulamadım. yoksa cok niyetliydim, fr a sac jant takmaya

Nası bi Kayseriyse 4 tane temiz sac jant bulamadım. yoksa cok niyetliydim, fr a sac jant takmaya
Satıyorum bölümünde 15'' çelik jant koydum, düşünürsen bi bak, bendede Golf GTI jantı vardı kışın 15 likleri takıyordum, hem lastikleride sağlam ve çok ucuz

michelinden şaşmayın. lassa piyasadaki en kötü mal. Çalıştığım şirketin tır filosu var michelin sonra Bridgestone gelir lastikte..

Numan fiyat performans oranına bakarsan Lassa öne geçecektir. Michelin Bridgestone kötü demek değil, sadece pahalı.

Geri
Üst Alt