Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr kasko

bahtitopal

Kayıtlı Üye
son zamanlarda leon fr kasko yaptıran varmı sıfır aracına.En uygun nereden yaptırabilirim.

yaptırmadıysan henüz sigortacı bi arkadaşım var en uygununu ayarlarız.

benim sırf zorunlu sigortam 1400 tuttu kasko yaptırmadım daha oda en ucuz ziraat verdi 1950 çok uçuk çıkıyor bana :(

sigorta çok fazla geldi önceden kazanız yada başka hasar durumu oldu mu? Ben 15 tane sigorta şirketinden teklif aldım en ucuzu maffre sigorta ondan daha ucuz teklif veren yok.

Daha 1 hafta önce yaptırdım, sigorta mafre 600 kasko generali muhafiyetsiz orjinal servis kullanımlı ihtiyari mali mesuliyeti 300.000 tl lik yani full kasko 1250 tl

sigorta çok fazla geldi önceden kazanız yada başka hasar durumu oldu mu? Ben 15 tane sigorta şirketinden teklif aldım en ucuzu maffre sigorta ondan daha ucuz teklif veren yok.
merhaba, hayır daha önce hiç kazam yok ancak 5 sene kullandığım aracı babamın üzerine almıştım ondan sonra geçen yıl kendi üstüme (ilk kez kendi üstüme araba aldım) 1300 doğa sigorta yaptırdım (yaşım 28 2007 den beri ehliyetim var ve hiç kazam yok) sonra bu aracı 2 ay sonra sattım başka bi araç aldım bu sefer ak sigorta yaptırdım yine 1258 bandındaydı sonra 3 ay sonra onu sattım tekrar araba aldım bu sefer axa sigorta yaptırdım 1350 tl di bunuda 7 ay sonunda sattım şimdi 1 ay önce bu arabamı aldım 1400 e sompo yaptırdım sigortacının dediği üstünde 1 yıldan uzun süredir sigorta tutmadığından indirim hiç alamadığım hep ilk arabam gibi görünmesinden kaynaklı olduğunu söyledi.

Evet doğru demiş hayırlısı diyelim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1475940528,1475923179][/doublepost]
benim sırf zorunlu sigortam 1400 tuttu kasko yaptırmadım daha oda en ucuz ziraat verdi 1950 çok uçuk çıkıyor bana :(
sanırım 1.2 leon kullanıyorsunuz bir doktor arkadaşımıza alacağız pek deneme fırsatımız da olmadı araçtan memnun musunuz? yada memnun olup memnun olmadığınız yönleri nelerdir?

Evet doğru demiş hayırlısı diyelim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1475940528,1475923179][/doublepost]
sanırım 1.2 leon kullanıyorsunuz bir doktor arkadaşımıza alacağız pek deneme fırsatımız da olmadı araçtan memnun musunuz? yada memnun olup memnun olmadığınız yönleri nelerdir?
Hocam şu şekilde anlatıyım benim bi 1.6 chevrolet cruze aracım vardı 5 sene kullandım 9 lt yakardı ve hızı 1.2 leona göre yavaştı sonra 207 aldım kendime 1.4 dü 5.5 lt yakardı 1.2 leondan yavaştı ondan 1.4 puntoya geçtim bugüne kadarki tüm arabalarımdan yavaştı 8 lt yakardı bundan yeni kasa 1.2 i20 e geçtim 5.3 yakardı 1.2 leondan yavaştı 1.2 leon 6 lt yakıyo ancak bu saydığım araçların hepsinden iyi geçiyor hatta babamda tucson var 1.6 ondan bile iyi gidiyo tucson 13 lt yakıyor kısacası arabamdan çok memnunum gidişi gayet iyi yakıtı gayet iyi c segmenti bi arabaya göre kalitesi özellikleri herşeyiyle memnunum aracımdan sormak istediğiniz başka bişey var ise yine yanıtlarım

Hocam şu şekilde anlatıyım benim bi 1.6 chevrolet cruze aracım vardı 5 sene kullandım 9 lt yakardı ve hızı 1.2 leona göre yavaştı sonra 207 aldım kendime 1.4 dü 5.5 lt yakardı 1.2 leondan yavaştı ondan 1.4 puntoya geçtim bugüne kadarki tüm arabalarımdan yavaştı 8 lt yakardı bundan yeni kasa 1.2 i20 e geçtim 5.3 yakardı 1.2 leondan yavaştı 1.2 leon 6 lt yakıyo ancak bu saydığım araçların hepsinden iyi geçiyor hatta babamda tucson var 1.6 ondan bile iyi gidiyo tucson 13 lt yakıyor kısacası arabamdan çok memnunum gidişi gayet iyi yakıtı gayet iyi c segmenti bi arabaya göre kalitesi özellikleri herşeyiyle memnunum aracımdan sormak istediğiniz başka bişey var ise yine yanıtlarım
çok teşekkürler verdiğin bilgiler için bende 1.2 otomatik led ve cam tavan opsiyonlu alacaktım sonradan vazgeçtim Fr dsg plus paketli 1 hafta önce teslim aldım.Bence bizim araçlar piyasada fiyat performans açısından tek ben 1 sene araç araştırdım resmen ama gerçekten leon haricinde bu dolulukta ve güzellikte araç yok.Aman nazar değmesin :)

Geri
Üst Alt