Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr kış lastiği tercihi

Kis lastigi konusunda yasadiginiz yerin onemi var sayet ben Istanbul'da 3 ay takip kenara koydum.En pahalisi dahi olsa bir lastigin omru ortalama 5 sene oldugundan yilda yaptigim(3 ayda 3 bin Km) ortalama ile 5 senede bana 15 bin KM yol yapacak lastik icin pahali olmayan hatta cin mallarindan sonra en ucuz lastik diyebilecegim Petlas aldim fren ve asfalt sesi performansi super bu arada :)
(Bu benim dusuncem)

17 " lastik ne marka olursa olsun bence biraz maliyetli. Kış için lastiğe vereceğiniz paraya jant + lastik takımı alabilirsiniz.
Benim elimde eski aracımdan kalan kışlık takımlar orjinal cantı ile satılık detaylara malum sitenin 337103068 nolu ilanından ulaşabilrisin. Kışlık Latiklerin Continental marka jantlar ile Leonun klasik jantlarıdır.

Geri
Üst Alt