Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr Jant Seçimi?

Umit Cebeci

Kayıtlı Üye
FB_IMG_1461423050176.jpg Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Yeni üyeyim arkadaşlar eğer uygun görürseniz.
Arabamin Jant ve Lastiklerini Değistirecem Fikirlerinizi sunarsaniz sevinirim. 16 NB 882 ye takcam. Ben ikitane beğendim karar veremedimScreenshot_2016-04-24-01-18-09.png Screenshot_2016-04-22-10-30-09.png

Ben Leona en çok orjinal jantlarını yakıştırıyorum yani tercihim ikinci.

Orjinaller kötü oldu bende deistirdim. Değişiklik herzaman iyidir insani gençlestirir

Güven Rent A Car BURSA

orjinal jant replikadan sağlıklıdır ama değişiklik istiyorsan 1nci sonuçta orjinal her araçta var ama daha güzel jantlarda var biraz araştır derim ümit arkadaşım ayrıca aramıza hoşgeldin hayırlı forumlar allah kaza bela vermesin

2. fotodaki jant daha iyi yalnız bende orjinal her zaman iyidir. Bende orjinal jantlarimin rengini beğenmediğim için siyah parlak plasti dip yapacağım.

Sent from my ASUS_Z00A using Tapatalk

Bncede kesinlikle 3 çnkü 1 ve 2 airsiz coilsiz çok kötü durur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer 3 jant arasında kaldıysan 3. Derim ama tercihim ofsetli jantlardan yana arabaya arkadan ve önden bakınca çok oturaklı gösteriyo

Geri
Üst Alt