• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon fr euroleague paşam

Pasha87

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Hamdi AKTAŞ
Nereden
Erzurum
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
25 EM 525
Ilk haftasını doldurdu paşam. Rabbim herkese gonlunde yatan aracı almayi nasip etsin.Ötv muafiyetinden aldim aracı.Renk konusunda iki secenek vardi alev kırmızısı ve alora mavisi ben alora mavisini seçtim. Yakit konusun biraz insanin cebini gıdıklıyor. Erzurum şartlarında sanirim normal 8.2 ortalama yakıt.Ses sistemi bir harika spolier ufak dokunuslar düşünüyorum.Tabi para bulursam :)

Ekli dosyalar

igci_01

Kayıtlı Üye
İsim
MEHMET İĞCİ
Nereden
Ankara
Araç
Toledo 1.6 SE
Plaka
06 BG 1173
hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin...motoru şanzımanı nedir?birde ben bir ara araştırırken erzurum gibi yerlerde araçlar hep kış paketliydi yanı koltuk ısıtma,ısıtmalı silecek suyu ve far yıkama sizde de varmı?son olarak bir de fyat olarak kaça aldınız?

Pasha87

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Hamdi AKTAŞ
Nereden
Erzurum
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
25 EM 525
hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin...motoru şanzımanı nedir?birde ben bir ara araştırırken erzurum gibi yerlerde araçlar hep kış paketliydi yanı koltuk ısıtma,ısıtmalı silecek suyu ve far yıkama sizde de varmı?son olarak bir de fyat olarak kaça aldınız?
Öncelikle teşekkür ederim. Arac ozelliklerinde kis paketi ekli değil. Euroleague paketler standart ve ekstra opsiyon ekleme yoktu.1.4 tsı act 150 hp 7 ileri tam otomatik araç.Otv indirimi ile bana 57000 tl ye geldi.Aracin asil fiyatı 89700

g.inal

Kayıtlı Üye
İsim
G
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günler de kullanın..

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Hayırlı olsun.
Rabbim nazardan ve BALTADAN korusun....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burakkkahraman

Kayıtlı Üye
İsim
burak
Nereden
Bursa
Araç
İbiza 1.6 Sport Coupe
hayırlı uğurlu olsun usta allah kazadan beladan korusun inşallah

Hydra

Kayıtlı Üye
İsim
Toprak
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Öncelikle teşekkür ederim. Arac ozelliklerinde kis paketi ekli değil. Euroleague paketler standart ve ekstra opsiyon ekleme yoktu.1.4 tsı act 150 hp 7 ileri tam otomatik araç.Otv indirimi ile bana 57000 tl ye geldi.Aracin asil fiyatı 89700
Aracın hayırlı olsun.Tüm uyelerimize kazasız ve belasız sürüşler dilerim.Bu arada aracın tam otomatik degil.dsg ve çift kavramadır.Yarı otomatik diye geçer.Keyifli sürüşler...

LKTN

Kayıtlı Üye
İsim
Murat
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
Ilk haftasını doldurdu paşam. Rabbim herkese gonlunde yatan aracı almayi nasip etsin.Ötv muafiyetinden aldim aracı.Renk konusunda iki secenek vardi alev kırmızısı ve alora mavisi ben alora mavisini seçtim. Yakit konusun biraz insanin cebini gıdıklıyor. Erzurum şartlarında sanirim normal 8.2 ortalama yakıt.Ses sistemi bir harika spolier ufak dokunuslar düşünüyorum.Tabi para bulursam :)
Allah kaza bela vermesin. İyi günlerde kullanın. Aracın ÖTV siz ve ÖTV li fiyatını okuyunca açıkçası ne desem bilemedim. Resmen bir araba da hediye ediyoruz alırken...

focus

Kayıtlı Üye
İsim
ahmet
Nereden
Manisa
Araç
Leon 1.6 TDI Copa Plus
Hayırlı olsun.

Üst Alt