Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr ekstralar

Fdu49fr

Kayıtlı Üye
image.jpeg image.jpeg selamlar fr mı 2 gün önce teslim aldım sıra beklemek için standart donanım aldım üstteki araç hayalimdeki :)
Maddiyatı zorlamadan küçük küçük ekstra parçaları takmak istiyorum. Nerden başlamamı tavsiye edersin
Yol tutuşu önerileriniz nelerdir
Ve görüntü tabi
Öncelik gizli özellikleri açtırmayı düşünüyorum amerikan ledler harika duruyor bunun için sislere bişey yapmam gerekirmi sadece yazılım yeterli olurmu
Sonrasınıda sizden alalım

Amerikan park vagcomla açılıyor ve ekrandan istediğin zaman kapatabiliyorsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hmm vagcom nedir . Ben servise gidip açtırmayı düşünüyordum ama olmazmı

Ekli dosyayı görüntüle 13064 Ekli dosyayı görüntüle 13063 selamlar fr mı 2 gün önce teslim aldım sıra beklemek için standart donanım aldım üstteki araç hayalimdeki :)
Maddiyatı zorlamadan küçük küçük ekstra parçaları takmak istiyorum. Nerden başlamamı tavsiye edersin
Yol tutuşu önerileriniz nelerdir
Ve görüntü tabi
Öncelik gizli özellikleri açtırmayı düşünüyorum amerikan ledler harika duruyor bunun için sislere bişey yapmam gerekirmi sadece yazılım yeterli olurmu
Sonrasınıda sizden alalım
Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın servis acıyor birçok özelliği tabi uğraşmak isterse dış görünüm için ilk ön tampon plakalık arkasını kaplatman yada boyatmak app plaka sonra yay ve jant gerisi spoiler ve arka difizör

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Te
Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın servis acıyor birçok özelliği tabi uğraşmak isterse dış görünüm için ilk ön tampon plakalık arkasını kaplatman yada boyatmak app plaka sonra yay ve jant gerisi spoiler ve arka difizör

Teşekkürler app plakalarım yarın hazır oluyor ön tampon içinde sadece plakanın altını siyaha kaplatmayı düşünüyorum. Yay için bi ön calışma yaptım ama fiyatları beklediğimden pahalı geldi ve hangi marka kaç santim alıcam bilmiyorum. Sadece arkayamı olcak yoksa ön arkamı janta gelirsek 5 kollu cupra jantı arıyorum ama bulamadım servis 5000 lira istedi sizce değermi

Hayirli olsun masallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Servise 5 bin çok orjinal satan arkadaşlar var FR jantı 18" çokta güzel duruyor yay konusu sizin aracı nasıl kullandığınız ile ilgili biraz da arabayı sadece siz kullanırsanız 5 lik alın kalabalık biniliyorsa eğer 3.5cm lik tavsiye ederim

Servise 5 bin çok orjinal satan arkadaşlar var FR jantı 18" çokta güzel duruyor yay konusu sizin aracı nasıl kullandığınız ile ilgili biraz da arabayı sadece siz kullanırsanız 5 lik alın kalabalık biniliyorsa eğer 3.5cm lik tavsiye ederim

Memet bey yay markası varmı birde fiyatları ne durumda 3,5 düşünüyorum

Geri
Üst Alt