Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR DSG LPG uygulamasi Sonrası ilk tuketim degerleri;

bana az yakıyormuş gibi gelmesede..önemeli olan senin memnun olman..güle güle kullan..

Bence kayseri gibi trafik ışıklarının yoğun olduğu bir şehirde tüketim benzine göre az.Eğer tümden benzinle gitmiş olsa bir depo ile ancak 400 km gidebilir belkide 450 km.depo 200 tlye dolsa 450 km yol yapsa zaten kmye 0.45 tl benzin yakacaktı.0.327 yaktığına göre şu an itibarı ile %30 bir tasarruf söz konusu.:) Her depoda %30 tasarruf 60 tl yapar.Ayda iki depoluk gezse Siyami kardeşim 120 tl yapar.Yılda aşağı yukarı 1500 tl tasarrufu olurki onunlada nerdeyse 2.0 araç vergisini bedavaya getirmiş olur. :D Helal sana Siyami kardeşim. :)
kayserıde kı lpg fıyatına gore %30 yapıyor ıstanbulda daha pahalı bu acıdan bakarsanız hıcbır tassarrufu yok

kayseride trafik ışıkları yoğundur ama istanbulda 1km yolu 30dkye gitmişliğim çok vardır, demek araba istanbulda olsa ne kadar yakacak:)

benim bir sorum olacak..gaz bittikten sonr benzinle kaç km gittin benzinliğe kadar??

suankı hesaplamada hıc de ekonomık gorunmuyor kaldıkı daha ısın ıcınde lpg kıtının toplam malıyetı de var.Tfsı normal kullanımda delı yakan b motor deıl,daha gecen hafta alp ıle Rolla cıktıgımızda ortalama 14 lıtreydı sureklı topspeed yapılan b aksamın sonunda(yazılım,Cai ve dp den sonrası vana kullanıyor) sakın kullanımda bu deger daha da dusucektır.Full depo yenı bır test yapılıp Fr ıcın yenıden degerlendırılmelı dıyorum

İstanbul fiyatları kayseridede gecerli 2.15 ; 1.99 a satanda var daha ucuz yok. 2.15 ipragaz lpg ye gore bu fiyatlari hesapladım.

Geri
Üst Alt