Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR DSG 2016 , 10.000 km de yağ eksiltme.

Osmandrmus

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Arkadaşlar aracim dün itibariyle 10.000 km ye ulaştı bu benim ilk sıfır aracim olduğu için biraz panikledim açıkçası . Aracimin yağ eksiltmesi normalmidir, yoksa motor kaynaklı bir problem olduğuna dair isaretmidir. Servisi aradigimda normal olduğunu ve 1 lt kadar yağ eklenmesi gerektiğini söylüyorlar. Söz konusu servis olunca guvenemiyorum. Siz değerli arkadaşlarımdan yorumlarınızı bekliyorum .

Mutlu günler....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar,
Arkadaşlar aracim dün itibariyle 10.000 km ye ulaştı bu benim ilk sıfır aracim olduğu için biraz panikledim açıkçası . Aracimin yağ eksiltmesi normalmidir, yoksa motor kaynaklı bir problem olduğuna dair isaretmidir. Servisi aradigimda normal olduğunu ve 1 lt kadar yağ eklenmesi gerektiğini söylüyorlar. Söz konusu servis olunca guvenemiyorum. Siz değerli arkadaşlarımdan yorumlarınızı bekliyorum .

Mutlu günler....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sıfır araçta motor oturana kadar eksiltme normal ama 0.5 ve 1lt arası fazlası olursa anormal olur

Geri
Üst Alt