Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Direksiyon Agirlaşması

frleon

Kayıtlı Üye
Merhaba.. 2016 model Seat Leon 1.4 Fr sahibiyim. Aracın 2.sahibiyim. ilk aldigimda gayet rahat kullanabilirken şimdi düşük hızlarda bile kollarim ağrıyor. Yetkili servise goturdum test surusu yaptilar, sorun yok dediler. Arıza ışığı da yanmiyor. Ama bariz bi fark var sizce neden olabilir ?

Merhaba.. 2016 model Seat Leon 1.4 Fr sahibiyim. Aracın 2.sahibiyim. ilk aldigimda gayet rahat kullanabilirken şimdi düşük hızlarda bile kollarim ağrıyor. Yetkili servise goturdum test surusu yaptilar, sorun yok dediler. Arıza ışığı da yanmiyor. Ama bariz bi fark var sizce neden olabilir ?

Akünüzü ölçtürün ve direksiyon hidroliğini kontrol edin bazen rot başlarında sıkıntı varsa da ağırlaşıyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Lastik basıncını kontrol ettim, rot balans ayari yaptirdim. Yarın tekrar başka bi ustaya göstereceğim. Henüz garantili olduğu için servis dışına yaptımaya da cekiniyorum doğrusu. Ayrıca araç içi telefon şarj cihazı elektrik aksamında problem yapabilir mi ? Elektrikli direksiyon olduğu için. :)

Spor modda olabilir mi araç

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç normal modda iken bile biraz sert kullanılırsa direksiyon sertleşiyor bende fark ettim biraz sakin kullanınca düzeliyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt