Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr çizikleri nasıl giderebiliriz

O millette öyle bir göz varki ben hala anlamadım. Biri arabaya güzel demesin kesin bişey oluyo, nasıl maşallah diyolar anlamıyorum ki :)

Serviste ufak kutu rötuş boyaları var.
10-20 lira ancadır.
Bir de eline ufak resim fırçalarından al.
Kendin rötuş yap.
Bence mis gibi olur.
---------
Yukarıda ki fikrime olmaz dersen beyaz renk plasti dip al. Tam renk uyumu olmayabilir ama!
Onunla da rötüş yaparsın. O da 39 lira civarı. Uygulaması da kolay.
--------
Yok o da olmazsa sanayide tampona lokal boya yaptır. O da 100-150 lira civarı.
--------
Ama bu 3 seçenekten bence en baştaki gayet mantıklı. Sonuçta ufak siyah siyah yerleri boyayacaksın. Eğilip de deli gibi her defasında oralara bakmayacaksan hiç belli bile olmayacaktır yaptığın rötuş.

Tamponda ki boyayı sıkıntı etme. Plastik aksam sonuçta. Satarken de kimse demez tampon niye boyalı diye.

Son düzenleme:
10-20 lira ancadır.
Kendin rötuş yap.
Bence mis gibi olur.
---------
Yukarıda ki fikrime olmaz dersen beyaz renk plasti dip al. Tam renk uyumu olmayabilir ama!
--------
--------
Ama bu 3 seçenekten bence en baştaki gayet mantıklı. Sonuçta ufak siyah siyah yerleri boyayacaksın. Eğilip de deli gibi her defasında oralara bakmayacaksan hiç belli bile olmayacaktır yaptığın rötuş.

Tamponda ki boyayı sıkıntı etme. Plastik aksam sonuçta. Satarken de kimse demez tampon niye boyalı diye.

Eyvallah müdür içimi rahatlattın esenyurttayım zaten doğuşa uğrarım bugün :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

10-20 lira ancadır.
Kendin rötuş yap.
Bence mis gibi olur.
---------
--------
--------

Esenyurt doğuşa gittim 24 lira bi ücreti var kalem rutuş boya tşkler tekrar yönlendirme için kardeşim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hadi geçmiş olsun.
Valla benim tamponda olsun kaputta olsun taş izlerine mecbur bu şekil yapıyorum.
Zaten senin tamponda da ufak izler var bence güzel bir işçilikle iyice kapanır.

Geri
Üst Alt