Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON FR BRANDA

Semih43

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR BRANDA ALMAK İSTİYORUM NE ALAYIM BANA Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

öncelikle hoşgeldiniz...forum kuralları gereği üyelerimiz kısmından sizi tanımak isteriz...sonrasında keyifli forumlar dilerim...

ARKADAŞLAR BRANDA ALMAK İSTİYORUM NE ALAYIM BANA Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ
tabii orjınalleri var leon için 3-5 renkte seat logolu kumaşı elastık boyaya zarar vermez ,nem yapmaz ,hava alan ,dikiz aynası içinde yapmışlar vs...biraz tuzlu aşa yukarı 500 lira civarı servisde sipariş edebilirsiniz.konuyla ilgili parça kodu verebilirim..
uygun bişi olur derseniz aynı orjınal branda kumaşından bulursanız döşemeciye ya da brandacıları da diktirip daha ucuza mal edebilirsiniz.
naylon kalın katlaması toplaması zor olanları tavsıye etmıyoruz.hava aldırmaz nem yaptırır araba içinde koku yapar pek tavsıye etmiyorum.
IMG_20140927_112549.jpg

içi miflon kaplı dikişsizler nasıl
valla ne desem boş semih bey kullanmadığımız için tavsiye edemiyorum arac fr leon olunca :) forumda illa bilen kullanan biri cıkarsa mutlaka cevap verecektir.az evvel inceledim alışveriş sitesinde bildiğimiz naylon bişi..kaporta nefes alır mı muamma ..piyasa cok ceşit branda mevcut hangisi kaliteli ii kötü kullanmadan anlayamayız...bilgisi olan mutlaka yazacaktır
senden ricam bir sefer tıklamak suretiyle ''alıntı'' yaparak yazarsak soru cevap takip yönden daha ii anlaşırız.bildirim gelmeyince zor oluyor tşkler

Valla brandanın boyaya cok zarar verdigini biliyorum özel üretim bişey almak lazım

Beni EDS ler İYİ tanır

Geri
Üst Alt