Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LEON FR BRANDA

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında Semih43 tarafından paylaşıldı.

1. Semih43

Semih43 SCW Üyesi

17
    14
    3
    ARKADAŞLAR BRANDA ALMAK İSTİYORUM NE ALAYIM BANA Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    öncelikle hoşgeldiniz...forum kuralları gereği üyelerimiz kısmından sizi tanımak isteriz...sonrasında keyifli forumlar dilerim...

3. Semih43

Semih43 SCW Üyesi

17
    14
    3
    nasıl tanışcaz acaba

4. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
  5. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    tabii orjınalleri var leon için 3-5 renkte seat logolu kumaşı elastık boyaya zarar vermez ,nem yapmaz ,hava alan ,dikiz aynası içinde yapmışlar vs...biraz tuzlu aşa yukarı 500 lira civarı servisde sipariş edebilirsiniz.konuyla ilgili parça kodu verebilirim..
    uygun bişi olur derseniz aynı orjınal branda kumaşından bulursanız döşemeciye ya da brandacıları da diktirip daha ucuza mal edebilirsiniz.
    naylon kalın katlaması toplaması zor olanları tavsıye etmıyoruz.hava aldırmaz nem yaptırır araba içinde koku yapar pek tavsıye etmiyorum.
    IMG_20140927_112549.jpg

6. Semih43

Semih43 SCW Üyesi

17
    14
    3
    içi miflon kaplı dikişsizler nasıl

7. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    valla ne desem boş semih bey kullanmadığımız için tavsiye edemiyorum arac fr leon olunca :) forumda illa bilen kullanan biri cıkarsa mutlaka cevap verecektir.az evvel inceledim alışveriş sitesinde bildiğimiz naylon bişi..kaporta nefes alır mı muamma ..piyasa cok ceşit branda mevcut hangisi kaliteli ii kötü kullanmadan anlayamayız...bilgisi olan mutlaka yazacaktır
    senden ricam bir sefer tıklamak suretiyle ''alıntı'' yaparak yazarsak soru cevap takip yönden daha ii anlaşırız.bildirim gelmeyince zor oluyor tşkler

8. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Valla brandanın boyaya cok zarar verdigini biliyorum özel üretim bişey almak lazım

Beni EDS ler İYİ tanır

9. kirlisakal

5.965
    5.239
    113
    ahmetcim semih bey özeline adres bilgilerini versin bi tane sticker yollayalım fr miz stickersiz kalmasın :) @Semih43

10. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Hay hay başım gözüm üstünee

Beni EDS ler İYİ tanır

Sayfayı Paylaş