Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Fr Arıyorum .

Konu, 'Arıyorum' kısmında mertönder tarafından paylaşıldı.

1. mertönder

mertönder SCW Üyesi

19
    12
    3
    Merhaba iyi günler herkese. Leon FR arıyorum. 1.4 Eco Tsi 150 hp Act Manuel, FR plus paketli, (seat sound olursa iyi olur benim için) , renk önceliği Alor,Apollo Mavi -> Beyaz -> Kırmızı dır arkadaşlar. Değişensiz boyasız , km ne kadar az olursa benim için o kadar iyi. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden, herkese hayırlı satışlar, kafasına uygun araç bulanlara da şimdiden hayırlı olsun :)

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  2. 06_can

06_can FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

145
    148
    43
    Mert istediğin aracı umarım bulursun ama ilk önce bir kendini tanıtsan üyeler kısmından seni tanısak daha güzel olur düşüncesindeyim.

pilli, ardaoztekin, memet_one ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. mertönder

mertönder SCW Üyesi

19
    12
    3
    Tamamdır müdür, yeni kayıt oldum da kusura bakma, pek bilgim yok

4. 06_can

06_can FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

145
    148
    43
    ne haddime kardeşim estağfurullah. tekrardan hoşgeldin, umarım aradığın aracı bulursun @mertönder

Bunu beğendi. ardaoztekin bunu beğendi.
  5. mertönder

mertönder SCW Üyesi

19
    12
    3
    İnsallah :) Teşekkür ederim

Bunu beğendi. 06_can bunu beğendi.
  6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.625
    113
    Aradığın özelliklerde araç nadirde olsa vardır umarım bulursun
    Seatsound ses sistemi çok başarılı değil ona takılma bence ve bütçen nasıldır ne kadara çıkarsın

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. ardaoztekin bunu beğendi.
  7. mertönder

mertönder SCW Üyesi

19
    12
    3
    Sıfır alacağım bakalım bayiyle gorusmelerimiz devam ediyor. Apollo mavi ve beyaz var aynı paket fr plus manuel 150 act

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  8. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    inş istediğin şekilde bir araca sahip olursun... yalnız benım kendı dusuncem su sekıldedır apollo mavısı gercekten dehşet bir renk fakat araca uzun süreli binecekseniz ilerleyen yıllarda servis dısında aracın renginin aynısını boya olarak bulmanız zorlasacak gibi geliyor bana malum servıs garantınız bıttıkten sonra boyaydı bazı parca değişimleriydi serviste yaptırılması pek anlamlı olmuyor..bunu göz önünde bulundur derim...apollo maviden ben bu sebeple uzaklastım..

9. mertönder

mertönder SCW Üyesi

19
    12
    3
    Bakalım renk işini pedere bıraktım.

Sayfayı Paylaş