Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr Arıyorum .

mertönder

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi günler herkese. Leon FR arıyorum. 1.4 Eco Tsi 150 hp Act Manuel, FR plus paketli, (seat sound olursa iyi olur benim için) , renk önceliği Alor,Apollo Mavi -> Beyaz -> Kırmızı dır arkadaşlar. Değişensiz boyasız , km ne kadar az olursa benim için o kadar iyi. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden, herkese hayırlı satışlar, kafasına uygun araç bulanlara da şimdiden hayırlı olsun :)

Tamamdır müdür, yeni kayıt oldum da kusura bakma, pek bilgim yok

Merhaba iyi günler herkese. Leon FR arıyorum. 1.4 Eco Tsi 150 hp Act Manuel, FR plus paketli, (seat sound olursa iyi olur benim için) , renk önceliği Alor,Apollo Mavi -> Beyaz -> Kırmızı dır arkadaşlar. Değişensiz boyasız , km ne kadar az olursa benim için o kadar iyi. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden, herkese hayırlı satışlar, kafasına uygun araç bulanlara da şimdiden hayırlı olsun :)
Aradığın özelliklerde araç nadirde olsa vardır umarım bulursun
Seatsound ses sistemi çok başarılı değil ona takılma bence ve bütçen nasıldır ne kadara çıkarsın

kurye ile elden teslime verildi

Sıfır alacağım bakalım bayiyle gorusmelerimiz devam ediyor. Apollo mavi ve beyaz var aynı paket fr plus manuel 150 act

inş istediğin şekilde bir araca sahip olursun... yalnız benım kendı dusuncem su sekıldedır apollo mavısı gercekten dehşet bir renk fakat araca uzun süreli binecekseniz ilerleyen yıllarda servis dısında aracın renginin aynısını boya olarak bulmanız zorlasacak gibi geliyor bana malum servıs garantınız bıttıkten sonra boyaydı bazı parca değişimleriydi serviste yaptırılması pek anlamlı olmuyor..bunu göz önünde bulundur derim...apollo maviden ben bu sebeple uzaklastım..

Geri
Üst Alt