Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Alarm Tanıtımı Türkce

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Leon FR araçlarda alarm veriliyor copa plusdada verılıyor dıye bılıyorum,bu test etmiş olduğum alarm fabrika cıkıslı kendısınde bulunan alarmidir. Videoyuda çekme sebebim Leon FR aracında alarm yok sananlar var babamın arkadaşı aldı Leon FR arabasının alarmı otmeye başlamıştı bunun alarmıdemı var dedı haberı bıle yok hem alarmini test ettim hemde tanıtımını ne zaman nasıl çaldığını sizlere gösterdim videoda izlediğiniz için teşekkürler..

Hasan Arka Kapı kilitlerinin tek seferde ve iki seferde Açılması ve kapanmasınınında videosunu bekliyorum :eek:key:

Faideli paylaşım teşekkürler :eek:key:

hasan ıkıncı vıdeoda sol camurlugun cokmusmu bana mı ole geldı dedıgın gbı bır cok kısı harekete duyarlı alarm oldugunu bılmıyor aracta

hasan ıkıncı vıdeoda sol camurlugun cokmusmu bana mı ole geldı dedıgın gbı bır cok kısı harekete duyarlı alarm oldugunu bılmıyor aracta
Evet burak abım camurluk coktu henüz yaptırmadık,bende ilkten bilmiyordum arabayı kurcalarken buldum :D bide buna alarm taktırmayı dusunuyodum fabrıka cıkıslı zaten varmıs. :D

Geri
Üst Alt