Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR(2016) icin bir kac sorum var?

mrsoldz

Kayıtlı Üye
ben de 2016 1.4 fr var, ikinci el aldigim icin bazi paketler mevcut degil.

oncelikle 2016 fr'a uyumlu ve uzun vade kendisini kullanabilecegim bir arka gorus kamerasi ariyorum ayrica bunu ekstra bir kamera takmadan mevcut ekrana baglama islemi yapilabiliyor ? yani orijinal goruntuyu hic bozmadan..

bir de antalya'da buldugum spoiler'lar hakikaten dandik ve cok kotu bir parlakligi var. karbon ve ya beyaz ama kaliteli malzemeden, nerelerden bulabilirim ? amazon'da arastirdim fakat leon icin cok fazla secenek cikmadi karsima maalesef. bu konudada yardimci olur musunuz ?

ben de 2016 1.4 fr var, ikinci el aldigim icin bazi paketler mevcut degil.

oncelikle 2016 fr'a uyumlu ve uzun vade kendisini kullanabilecegim bir arka gorus kamerasi ariyorum ayrica bunu ekstra bir kamera takmadan mevcut ekrana baglama islemi yapilabiliyor ? yani orijinal goruntuyu hic bozmadan..

bir de antalya'da buldugum spoiler'lar hakikaten dandik ve cok kotu bir parlakligi var. karbon ve ya beyaz ama kaliteli malzemeden, nerelerden bulabilirim ? amazon'da arastirdim fakat leon icin cok fazla secenek cikmadi karsima maalesef. bu konudada yardimci olur musunuz ?

Aracınızdaki multimedya ekranın boyutu nedir ? 5 inc ise geri görüş kamerası bağlanamıyor. 5.8 ve 6.5 inc ekranlarda geri görüş kamerası sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Spoiler için de Beyaz Garage Gökhan abi var internetten ararsanız sitesi çıkıyor. Leon için orjinal katalog ürünü spoiler satıyor.

Merhaba

Geri görüş kamerası için soruyorum nerede yeriniz ?

o zaman bi bakayim simdi emin olamadim sistem kac inch diye. sahibindende gokhan abiyi buldum saolun.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Peki torpidoda Cd girişi varsa kaç oluyor. Yine 5.8 veya 6.5 ikisinde de torpidoda mı oluyor cd girişi ?

Evet ikisinde de torpido da cd girişi var. 5.8 de aşağıdaki gibi ipod bağlantısı ve 2 sd kart girişli multimedya var. 6.5 te ise ipod bağlantı noktası bulunmuyor

187b64a23dec763e66933ed71daa3692.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt