Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr 2012 için önereceginiz saglam performans hava filtresi+blow off+yay ???

leon fr07

Kayıtlı Üye
leon 1.4 tsi aracım var orjinalini bozmak istemiodum ama çevremdeki araçlar fena onlara ayak uydurmak için saglam kutu içi veya kit şeklinde hava filtresi önerirmisiniz..modifiyeye merak sardım bu aralar blow off ta gerekior haliyle ama hava filtresi yetior ses için blow off a gerek yok diolar tabi birde yay gerekiyor eibach 5 cm likte karar kıldım sorun yaşatırmı düşsün istiyorum baya sizlerin görüşlerini almak istiyorum şimdiden teşekkürler...

yay fikri yerinde olmuş dogru demişsin blow off ta gerek yok sadece hava filtresi yeter ankarada olsan seni [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kardeşimize gönderirdik ama malesef filtre olarakta releod motors adı altındaki konuya bakabilirsin

eyvalla sagolasın :)baya bi araştırdım nette de k&n filtreler güzel dediler büyük ihtimal ona yönelecem gibi..

k&n ıyıdır yay eıbach 5lık olandan fıyatı400kusurdu sanırım

Hava filtresi olarak BMC , blow off yerine dump valve takın derim forge marka

Geri
Üst Alt