Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr 150 hp dsg yakıt tüketimi.

Act evet sehirler arası uzun yolda 5.0 ı gördüm gerçekten maşallahı var 150 hp lik bir araç için gerçekten çok iyi değerler
[doublepost=1475782794,1475782744][/doublepost]Aracınız daha çok yeni sizin ortalamanızda düşecektir kullandıkça

Act evet sehirler arası uzun yolda 5.0 ı gördüm gerçekten maşallahı var 150 hp lik bir araç için gerçekten çok iyi değerler
[doublepost=1475782794,1475782744][/doublepost]Aracınız daha çok yeni sizin ortalamanızda düşecektir kullandıkça
inşallah dediğiniz gibi düşer. şehir içi düşse yeter aslında. sıfır alınıp uzun yolda 5.2 litre yakması beni çok heyecanlandırdı açıkası ilerisi için.Zaten senede 10 bin yapabilirim yada yapamam çok önemli değil .Dizel aracımı sattıktan sonra biraz tuhaf oldum ama 600 km de yarım depo yakınca arada ankara yoğun trafikte 50 km kadar da kullandım ve memnun kaldım.İyiki dizel leon almamışım dsg fr almışım diyorum.

Fr candır gerisi heyecan :) kesinlikle en doğru tercihi yapmıssın bende dizel fiesta dan geçtim benzinli araç gerçekten bir başka.

Geri
Üst Alt