Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr 150 hp dsg act eurolig paket

Cagri06

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar. forumda yeniyim. Ankara dogus oto dan 81.500 tl fiyat aldim sizce uygunmudur. 1500tl fark ile 2 yil garanti uzatmalimiyim ? birde renk tavsiyesinde bulunursaniz cok memnun olurum. Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler simdiden

merhaba arkadaslar. forumda yeniyim. Ankara dogus oto dan 81.500 tl fiyat aldim sizce uygunmudur. 1500tl fark ile 2 yil garanti uzatmalimiyim ? birde renk tavsiyesinde bulunursaniz cok memnun olurum. Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler simdiden

Bence eurolig gereksiz sırf jantlar yüzünden çok para. Bu ara paso satmaya çalışıyolar ama bence gerek yok hatta biraz bekle makyajlı al 8 inç ekranla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyw kardesim de sadece jant farki yok. Ayrica yeni kasa hosuma gitmedi

Eyw kardesim de sadece jant farki yok. Ayrica yeni kasa hosuma gitmedi

Evet sadece jant farkı yok ama fiyatın çoğu janta gidiyor. Benim şahsi fikrim jant yerine daha konforlu donanımlar eklenebilir. Yeni kasa göreceli ben beğendim. Görüntü olarak hırçınlığı azaldı ama sanırım otohold geldi ve ledler çok daha güzel artık. Ayrıca 8 inç ekran çok iyi. Tabi bunlar tamamen tercih meselesi sonuçta fiyat da epey artacak. Mevcut fr şuan fiyat olarak epey cazip

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

goruntu olarak bakmamak lazım yenı leona al yapı trım seslerı bunlarda onemlı olan seyler mesela suan bende 1.6 tdı 17ınc jantlı leonum var bana sert geliyor ve aracın arkadan kopma olayı oluyor bıraz sert dıreksıyon hamlelerınde yanı bunların duzelmıs olma olanagıda yüksek bakalım fıyat suan kı modelle uçurum olmazsa tercıh edılır. ama sırf otohold ıcın 8 ınclık teyp ve kablosuz sarj ıcın suankı aracımı verıp onu almam alt yapıda ıyılestırme olduğu gorulurse o zaman dusunulur

Geri
Üst Alt