Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Ön-Arka Tampon ve Arka Stop Lambaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu araba nasıl bu fıyata olur onu anlayamadım sıfırı 43900 acaba bu ılanı veren sahsıyet arabaya deger mı katımısta bu fıyatı cekmıs soruna gelınce fıbercılerden yaptırabılırsın dıye dusunuyorum orjınal bıraz zor bulursun dostum

bindikçe değer katmmış demekki emeğini vermiş :) satılmış bir de...
ama konumuz burdaki araç değil üstündeki güzel tamponu ve arka stopları...bu stoplar 1.4 TSI FR larda standart sanırım doğru mudur ?

bu araba nasıl bu fıyata olur onu anlayamadım sıfırı 43900 acaba bu ılanı veren sahsıyet arabaya deger mı katımısta bu fıyatı cekmıs soruna gelınce fıbercılerden yaptırabılırsın dıye dusunuyorum orjınal bıraz zor bulursun dostum

İlan tarihine baktıysan 31 Mayıs ve o tarihte bu kadar indirim yoktu arabanın 0'ı 48 civarıydı..

Asıl konuya gelirsek tampon ve stopları servis haricinde bulmak oldukça zor..
Fiyatları ise aşağıdaki gibidir..
Ön Tampon: 1200-1500
Arka tampon: 850-1100
Stoplar: 850-1000

stoplar 930'a geliyordu bende yaklaşık 1 ay önce araştırmıştım. tamponlar belki ama stopları servis dışında bulma şansın çok zor

geçenlerde biri satıyordu 500 tl ye ama ne oldu hatırlamıyorum galiba aracına almış servisten aracı satarkende sökmüştü sanırsam hatırlıyamıyorum tam:confused:

baya da pahalıymış vay arkadaş neden serviste herşey bu akdar pahalı ki yawwww :(

abi hevesini kırmış olmayayyım ama o tamponları ve stopları ikinci elde bu güne kadar denk getiren sayılı insan war:)
inşallah bulursun bulamazsan sıfırına giriceksin abi.

bozuldu bile abicim :) o zaman kısmet hayırlısı olsun ne diyelim :D

İlan tarihine baktıysan 31 Mayıs ve o tarihte bu kadar indirim yoktu arabanın 0'ı 48 civarıydı..

Asıl konuya gelirsek tampon ve stopları servis haricinde bulmak oldukça zor..
Fiyatları ise aşağıdaki gibidir..
Ön Tampon: 1200-1500
Arka tampon: 850-1100
Stoplar: 850-1000

demek ılanını guncellemesı lazımmıs ıyıkı bır arabana okadar etmez dedık her fıyat yorumuma bırseyler yazma geregı hıssedıyosun ne oldu en son aracın fıyatını guncellemıssın nerdeyse soledıgım fıyata cekmıssın :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt