Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR'ıma sonunda kavuştum...

Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın

aracın hayırlı olsun güle güle kullan bende izalasyon yaptıracam arkataraflar için .ama mutlaka resimlerini paylaş arkadaşım

Bizim sıkıntımızın en büyük nedeni aslında aracın içine ses almasından ziyade, aracın metal aksamlarının başıboş bir şekilde rezonansa uğraması.

Ayrı Ayrı Cevap vermek istedim;

Doğru tespit Tebrik Ederim Ayrıca çamurlu yada ıslak yollarda dönen tekerleklerin davlumbaza fırlattığı taş, toprak ve su sesine de kulak vermenizi tavsiye ederim o zaman davlumbaz izolasyonunun önemi çıkıyor meydana :eek:key:

Son olarak forumu gerçekten sevdim. Laf kalabalığından ziyade sonuca gitmeyi hedefleyen ve yardım etmeyi seven bir kitle var.

Bunun bir parçası olduğunuz için yönetim ve forum sakinleri adına ben teşekkür ederim :eek:key:

Ayrı Ayrı Cevap vermek istedim;

Doğru tespit Tebrik Ederim Ayrıca çamurlu yada ıslak yollarda dönen tekerleklerin davlumbaza fırlattığı taş, toprak ve su sesine de kulak vermenizi tavsiye ederim o zaman davlumbaz izolasyonunun önemi çıkıyor meydana :eek:key:
+10

Şimdi öncelikle bagaj tarafı ve arka davlumbazlar tarafından olaya başlamayı hedefliyorum. Fakat şöyle bir sorunum var. Aracın arka davlumbazlarının ordaki döşemeleri nasıl sökeceğimi bilmiyorum. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşları da oyuna dahil etmet isterim. O kısmı söktüğümüz anda oraya uygun ebatlarda bitüself ile girişebileceğimizi düşünüyorum. Zaten stepne kısmı en kolay kısım hiçbir döşeme malzemesi ya da kaplama yok.

bagaj döçemelerini sökünce kaplama malzemesi tekrar döşemeleri toplarken şişkinlik yapmasın bide bagaj havuzu dene depo çalkalanmasını kesebilir ben bagaj havuzu alıcam denk gelirse

bagaj döçemelerini sökünce kaplama malzemesi tekrar döşemeleri toplarken şişkinlik yapmasın bide bagaj havuzu dene depo çalkalanmasını kesebilir ben bagaj havuzu alıcam denk gelirse

Ben bagaj havuzu aldım ama depo çalkalanmasını pek kestiğini söyleyemem..özellikle depoyu tam olarak doldurduğunuzda sesi bariz olarak hissediyorsunuz.depo çalkalanmasına en iyi önlem dalgakiran oda maliyeti nedir bilemiyorum..tüm sesleri azaltmak adına stepne bölgesine izolasyon çok daha faydalı olacaktır bence...

Geri
Üst Alt