Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Folyo Uygulaması

MRA 23

Kayıtlı Üye
mra4.jpg

mra5.jpg

mra6.jpg

Aynalar,logo çerçevesi,ön plakanın bulunduğu kısım ve arka plakalık çevresini kapladık arkadaşlar...yorumlarınızı bekliyorum ;):cool:

plakaliğin orasi güzel olmuş ama malesef leon standart ön tampon ile gülen yunusa benziyor...
ama sen cupra tamponu alana kadar bu deişiklik güzel duracaktir gözüne...güle güle kullan

güle güle kullan.. :)

saolun arkadaşlar...cupra tampon gelene kadar bu tampon biraz daha farklı olsun istedim ;)

Güzel olmuş güle güle kullan..

watermark.php

emre bu arada imzandaki fotoda ve bu fotoda fark ettim..belki işiktan dolayi da gölge düşütüğü için yanıltıyor olabilir ama tamponun ayarsız duruyor..ayarsız olan kısmı ise ön izgaranin sağ tarafinin fara en yakın olan çıkıntılı köşesi ile kaputu birleştiği nokta...tampon içerde duruyor..kaputu açtiğinda 27 ya da 30luk torxla sıkılan 4 tane vida vardır yukarda tamponu tutan...o vidalarin sağ tarafta olan 2 tanesini gevşetip tamponu hafifçe öne dogru çekip tekrar sıkacaksın =)

watermark.php

emre bu arada imzandaki fotoda ve bu fotoda fark ettim..belki işiktan dolayi da gölge düşütüğü için yanıltıyor olabilir ama tamponun ayarsız duruyor..ayarsız olan kısmı ise ön izgaranin sağ tarafinin fara en yakın olan çıkıntılı köşesi ile kaputu birleştiği nokta...tampon içerde duruyor..kaputu açtiğinda 27 ya da 30luk torxla sıkılan 4 tane vida vardır yukarda tamponu tutan...o vidalarin sağ tarafta olan 2 tanesini gevşetip tamponu hafifçe öne dogru çekip tekrar sıkacaksın =)

ışıktan sanırım...hiç gözüme takılmadı böle bi durum volkan...yapym ama dediğini...saol kardeşim ;)

güle güle kullan kazasız belasız

Geri
Üst Alt