Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon farlarım için fikirleriniz.

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar farlarım da bi deyısıklık yapmak ıstıyorum yanı ampullerınde su an parklarımda beyaz ama ben ıkı sey arasında kararsız kaldım.parklarımı turuncu yapıyım yok sa sinyallerimi direk bağlatıyım ne dersınıs arkadaslar hengisi daha güsel durur.fikirlerinizi soylerseniz sevinirim.

parkları sinyallere bağlatabilirsin gayet hoş bir görüntü oluyor, ancak elektirik tesisatıyla oynamıyım dersen (ki herhangi bir sıkıntısı yok ama biraz takıntı meselesi) direk turuncu ampul alıp takabilirsin. 2side hoş bir görüntü oluşturuyor bence.

benım de aslında ilk aklıma gelen parklara turuncu takdırmak hem daha kolay . sinyallerı direk yaktırsam 4 ayda muanem var gecmeye bılır problem cıkartıyolar . dun deha nick li arkadasla konustum .inşallah yarın parklara turuncu ampul taktırıcam . ılerde ondanda sıkılırsam ampul deyıstırırıs napalım .:)

sinyaller sürekli yanık durduğu zaman çapaklı göz gibi duruyor leonlar...
şu aralar tüm araçlarda farın içinde bi turuncu ışık modası var çözemedim gitti...mercedes bmw audi turuncu sarı renkleri tamamen kaldırma peşinde herkes turuncu peşinde anlayamadım gitti.
ben en son yaptırdığım mercekli farlarımda krom sinyal ampulü kullanıyorum böylece farın içinde bir turunculuk yok..yandığı zaman da kuvvetlice yanıyor..parkları da komple söktüm..arıza lambası yakıyor ama problem değil...gece karanlığında sadece 2 mercekten çıkan ışık daha çekici duruyor.

benım de aslında ilk aklıma gelen parklara turuncu takdırmak hem daha kolay . sinyallerı direk yaktırsam 4 ayda muanem var gecmeye bılır problem cıkartıyolar . dun deha nick li arkadasla konustum .inşallah yarın parklara turuncu ampul taktırıcam . ılerde ondanda sıkılırsam ampul deyıstırırıs napalım .:)

evet, mantıklı düşünmüşsün. fotografları bekliyoruz :eek:key:

sinyaller sürekli yanık durduğu zaman çapaklı göz gibi duruyor leonlar...
şu aralar tüm araçlarda farın içinde bi turuncu ışık modası var çözemedim gitti...mercedes bmw audi turuncu sarı renkleri tamamen kaldırma peşinde herkes turuncu peşinde anlayamadım gitti.
ben en son yaptırdığım mercekli farlarımda krom sinyal ampulü kullanıyorum böylece farın içinde bir turunculuk yok..yandığı zaman da kuvvetlice yanıyor..parkları da komple söktüm..arıza lambası yakıyor ama problem değil...gece karanlığında sadece 2 mercekten çıkan ışık daha çekici duruyor.
tabi gönül isterki mercekli farlarım olsun ama :) aslında niyetim bi deyıklık olsun fenada gözükmüyo ( tabi bu zevk meselesi ) vites topuzum da geldi deyiştiriyos işte , sonu yok galiba bunun.

Turuncu parklar da son zamanlarda moda oldu.ben 2.5 sene önce arabamı aldığımda takmıştım herkes laf ediyordu şimdi laf edenler bile alıp takıyor :) sinyallerimi bağlattım parklarımı söktüm ama açıkçası turuncu parklar,sinyallere göre daha güzel duruyor.vakit bulursam eskiye dönüş yapıcam bende

Leon'ların parkları dipsiz mi acaba ? Bende turuncu ampul almak istiyorum ama parkların çeşidini bilmiyorum ?

Geri
Üst Alt