Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Far kendiliğinden sönmüyor.

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında prolcay tarafından paylaşıldı.

1. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    Selam Arkadaşlar.

Dün farkettim aracın farını Auto modda bıraktığımda kapılar kilitlediğimde farlar sönüyordu.
    fakat dün sisleri açmak için normal moda aldım sonra tekrar auto moduna aldığumda indiğimde farlar sönmedi.
    bu normalmidir? yoksa bende bi anormallik var :)

Çok Thanks.

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    gece sensörü modda ise karanlığı gördüğü an belli bir süre açık kalacak ve süre sonunda kendiliğinden kapanacaktır sorun yok.

3. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    karanlığı görüdğünde yanması ve sönmesi sorun deil kapıları kapattığımda aracı kilitledğimde sönmüyor.
    bu normalmidir.

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    kitledikten sonra tekrar aç kapat söner. yani sorun yok, arabayı stop ettin, sensör geceyi gördü aracı kitledin ve far hala açık ama belli süre sonra kapatacaktır. bu arıza değil donanım farkıdır, makyajlı kasalarda bunu ekstralara koymuşlar.

5. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    teşekkürler Faruk abi .
    deneyeceğim.

6. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    bide arkadaşlar konu açılmışken aracım 1.4 tsi style eve kadar izleme var diyo ama hiç izlediğini görmedim :D ben mi çalıştıramadım bi ayarı mı var yoksa yada yokmu öyle bişey:)

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    farları auto da bırakırsan olur o

8. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    Auto yok ki sorun orda zaten:) bide 2011 model ha

9. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    zannedersem kontagi kapatiyorsun anahtari cekmeden bir kere selektor yapiyorsun cekip anahtari iniyorsun arabadan oyle calisiyo diye hatirliyorum ama yanlista olabilir

10. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    evet bende öyle
    kapıyosun, sellektör yapacaksın, bi kere uzunlar yanacak, kapıyı açınca oluyor

Sayfayı Paylaş