Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Far kendiliğinden sönmüyor.

prolcay

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar.

Dün farkettim aracın farını Auto modda bıraktığımda kapılar kilitlediğimde farlar sönüyordu.
fakat dün sisleri açmak için normal moda aldım sonra tekrar auto moduna aldığumda indiğimde farlar sönmedi.
bu normalmidir? yoksa bende bi anormallik var :)

Çok Thanks.

gece sensörü modda ise karanlığı gördüğü an belli bir süre açık kalacak ve süre sonunda kendiliğinden kapanacaktır sorun yok.

karanlığı görüdğünde yanması ve sönmesi sorun deil kapıları kapattığımda aracı kilitledğimde sönmüyor.
bu normalmidir.

kitledikten sonra tekrar aç kapat söner. yani sorun yok, arabayı stop ettin, sensör geceyi gördü aracı kitledin ve far hala açık ama belli süre sonra kapatacaktır. bu arıza değil donanım farkıdır, makyajlı kasalarda bunu ekstralara koymuşlar.

bide arkadaşlar konu açılmışken aracım 1.4 tsi style eve kadar izleme var diyo ama hiç izlediğini görmedim :D ben mi çalıştıramadım bi ayarı mı var yoksa yada yokmu öyle bişey:)

bide arkadaşlar konu açılmışken aracım 1.4 tsi style eve kadar izleme var diyo ama hiç izlediğini görmedim :D ben mi çalıştıramadım bi ayarı mı var yoksa yada yokmu öyle bişey:)

farları auto da bırakırsan olur o

Auto yok ki sorun orda zaten:) bide 2011 model ha

zannedersem kontagi kapatiyorsun anahtari cekmeden bir kere selektor yapiyorsun cekip anahtari iniyorsun arabadan oyle calisiyo diye hatirliyorum ama yanlista olabilir

zannedersem kontagi kapatiyorsun anahtari cekmeden bir kere selektor yapiyorsun cekip anahtari iniyorsun arabadan oyle calisiyo diye hatirliyorum ama yanlista olabilir

evet bende öyle
kapıyosun, sellektör yapacaksın, bi kere uzunlar yanacak, kapıyı açınca oluyor

Geri
Üst Alt