Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon far önerilerinizi bekliyorum..

yasarmars

Kayıtlı Üye
2012 aracımın sol farı zımparalandığı için diğerinden mat duruyor.kayseride yansanayi sıfırını 190 tl ye buldum.fakat ben hep orjinalliğe önem veririm.. orjinaline 400 tl dediler.sizce yan sanayi alsam zamanla solma veya kararma olup yine birbirinden farklı dururmu?birde link te orjinaline 259tl diye yazıyor.bu siteden daha önce alışveriş yapan oldumu?

SEAT LEON FAR 2006-2010 SOL TARAF ORJNAL 5P1941005D | Seat| Leon| Aydnlatma

yan sanayide zamanla tabikide kararacaktır sıkıntı yapar boşverin orjinal iyidir iyidir.

2012 aracımın sol farı zımparalandığı için diğerinden mat duruyor.kayseride yansanayi sıfırını 190 tl ye buldum.fakat ben hep orjinalliğe önem veririm.. orjinaline 400 tl dediler.sizce yan sanayi alsam zamanla solma veya kararma olup yine birbirinden farklı dururmu?birde link te orjinaline 259tl diye yazıyor.bu siteden daha önce alışveriş yapan oldumu?

SEAT LEON FAR 2006-2010 SOL TARAF ORJNAL 5P1941005D | Seat| Leon| Aydnlatma

http://www.seatclubworld.com/leon-1p-2006-2009-119/otoparcasepeti-com-18135/ bu konuyu inceleyin bi isterseniz...

eski kasanın farı uymuyor değilmi

Site Güvenilir ama değişim olacaksa bence çift olarak değiştirin.. :eek:key:

eski kasanınkiyle aynı galiba.bende çift olarak mı alsam diye düşünüyorum ama diğeri zaten 1,5 senelik.fazla bir fark olmaz heralde.

yaşar kesinlikle orjinal al yoksa aydınlarma olarakta ilerde yaşayacağın kararma problemide canını sıkacaktır kesinlikle orjinal diyorum

bende orjinal düşünüyorum gökhan abi,özsa 450 dedi.sanayide orjinaline 400 diyorlar.internettekine bakacaz artık.eğer orjinalse hakkaten,onu alacaz artık.

eski kasayla arasında boy farkı olabilir bu makyajlı kasa leonlara bodykit taktıranlardan bazıları ön farlarını komple değiştirmek zorunda kaldı aralarında boy farkı var galiba far fln oturmadı diyenler olmus. mutlaka boylarına bakın pek emin değilim ama bir kullanıcının yorumu buydu.

Geri
Üst Alt