Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ESP

Esp kullanıcıdan kullanıcıya farklılık göstermekle beraber sürüş tarzınıda çok ilgilendiriyor.Bana göre ABS önemlidir ama Esp olmazsa olmazım değildir.

2007 modeline biniyorum esp tuşu yan konsolda var. esp siz bir leon düşünemiyorum gerçekten. makyajlı kasaların çoğunda yok diye biliyorum. benim anladığım kayan araba göstergede çıkıyor patinajda yada yan verirken biraz kayınca. bir de patinajda yada kayarken araba esp ye geçtiği için frenleme sesleri geliyor kıtırdı çıtırdı şeklinde.

elektronik stabilite kontrol programıdır.yani kayma noktasındaki tekere frenaj uygulayarak aracı toparlar olması tabiki iyi dir tartışılmasız alıyorsanız esp muhakkak olsun ama esp allahın da emri değildir araçlar hala Newton kanunlarına karşı koyamıyor. ama tavsiyem esp olursa daha iyiolur

alın aracaı geniş bir yere gidin sıfır çizecekmiş gibi ani hareketler yapın eğer göstergede esp ışığı yanarsa yada araç kendini düzeltiyorsa vardır esp :D

Geri
Üst Alt