Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Emniyet Kemeri yardım!

RedLine

Kayıtlı Üye
2006 Leon Stylance aracımın ön yolcu koltuğundaki emniyet kemeri tokasının takıldığı yer sürekli tıkır tıkır içinden ses yapıyor we bu beni deli etmek üzere sebebi nedir?? İçine kağıt sıkıştırmayı bile denedim ben bu sesi kesemedim. Düz yolda bozuk yolda sürekli bunu yapıyor. İllaki değiştirmekmi lazım. bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımm!!:(

kardeş şimdi eve geldim aynı şeyi düşünüorm bi de ezan okunuo müzik kapalıyken çok sinir bozuyo..bu emniyet kemeri uyarısı beyinden susturulamıyormu???

kardeş şimdi eve geldim aynı şeyi düşünüorm bi de ezan okunuo müzik kapalıyken çok sinir bozuyo..bu emniyet kemeri uyarısı beyinden susturulamıyormu???
yok kardeş benimki emniyet kemeri uyarısı diil. tokanın takıldığı yer tıkırtı yapıo saçma bi şekilde müzik açıkken bile duyuluyo:)

bu arada emniyet kemeri uyarısı beyinden susturulabiliyo. benimki susmuş waziyette zaten:D bide tıkırtıyı kessem!!!

bas içine sıcak silikonnu gitsin :)

yok kardeş benimki emniyet kemeri uyarısı diil. tokanın takıldığı yer tıkırtı yapıo saçma bi şekilde müzik açıkken bile duyuluyo:)

beyinden susturulamıyor dediler bana anca tokayla dediler.. bn toka taktığımda tıkır tıkır ses yapıyo kağıt sıkıştırınca belli bi süre kesio

Beyinden susturmak mümkün ama bunun için beyinlerimizi "Her koşulda emniyet kemeri kullanmalı" kuralına adapte edip emniyet kemeri kullanmayı deneyebiliriz. Anında susuyor kemer uyarı sesi. Hatta arabaya binen arkadaşlarım da ilk başlarda bu ikaz sesinden daha çok mızmızlanıyordu ama onlarda alıştılar artık...

Aynı sorun bizim 2006 leon da da var. zır zır zır ötüp duruyo stabilize yollarda :) Henüz çözüm için uğraşmadım ama :D

Geri
Üst Alt