Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Emniyet Kemeri yardım!

Beyinden susturmak mümkün ama bunun için beyinlerimizi "Her koşulda emniyet kemeri kullanmalı" kuralına adapte edip emniyet kemeri kullanmayı deneyebiliriz. Anında susuyor kemer uyarı sesi. Hatta arabaya binen arkadaşlarım da ilk başlarda bu ikaz sesinden daha çok mızmızlanıyordu ama onlarda alıştılar artık...

aynen sana katılıyorum kardeş 3 sokak arkaya gidicem dın dın dın durmuyo bende takıyorum şimdi de onsuz gidemiyorum ayrıca sağlık ve ölüm riski hususunda çok büyük bir nimet emniyet kemersiz airbag pek bi işe yaramaz çünkü ön camdan çıkmış olur sürücü :):)

Arkadaşlar bu arada, 2008 Stylance aracım. Emniyet kemerleri koltuğa çok yakın ve oturduğum zaman kalça kemiğime kadar dayanıyor.
Bunları söküp yer değiştirsem sağ-sol olarak. Acaba sökülebilirliği varmıdır? Sonuçta diğer araçlarda kolsuk altından şaseye civata ile bağlı.
Acaba bunlarda da böylemi? Veya o çelik halat gibi kısmı eğilebiliyormu? İşteyim eve gidince bir deneyeyim :rolleyes:
Ama söküm konusunda yardımcı olabilecek varsa her türlü yardımı alırım yani :D

sanırım çözüm olarak silikon basılması şart :) dayanamıorum artık tıkır tıkır sese yada kırıcam en sonunda :(

ARKADASLAR EMNIYET KEMERI NE ICIN AKSESUARMI SIZIN GUVENLIGINIZ ICINMI?ORNEGIN parktan geri cikiyorsunuz arkadan bir arac geliyor sizi farketmedi 70KM hizla size carpti EMNIYET KEMERIN TAKILI OLURSA SAKATLANMAZSIN TAKILI DEGILSE KESINLIKLE SAKATLANIRSIN you tube e EURO NCAP LEON yazin izleyin tavsiyem kemer takin bir arka sokak bile olsa

Geri
Üst Alt