Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon eibach 3.5 cm fotoğraf?

Ahmet, üye otomobilleri bölümünde de garaj bölümündede benim fotoğraflar war tam yandan yok ama 16'lar ve eibach 30mm yaylar var bakabilirsin

Murat bu senin dediğin 30mm ile benim 35mm ler aynı mı oluyor 3 cm ben hiç duymadım da eibach ta bu arada baktım aracına pek bişi göremedim:D ama yaylarımız aynıysa bu kadar düşücek demek ki:)

oturt öne ve arkaya 2 kişi,çık dışardan bak ne kdr düşmüş araba.işte o kdr düşücek:)

r1a92u.jpg

Ahmet böyle bişe oluyo işte 3,5 yay ve orjinal jantla :)

r1a92u.jpg

Ahmet böyle bişe oluyo işte 3,5 yay ve orjinal jantla :)

Çok sağol ya tam istediğim gibi olmuş:)

Bu arada bu yayların uçlarına hortum benzeri şeyler geçiriliyor ses yapmasın diye bizimkilere gerek var mı hortumsuz benimkiler:)

Çok sağol ya tam istediğim gibi olmuş:)

Bu arada bu yayların uçlarına hortum benzeri şeyler geçiriliyor ses yapmasın diye bizimkilere gerek var mı hortumsuz benimkiler:)

silikonları diyorsun.. Ben kullanmadım 30mm'likte gerek olduğunu da düşünmüyorum :)

Eğer yayların Eibach Pro-Kit ise 3.5cm değil 30mm düşürüyor :D Kendi sitesinden bakabilirsin.. Ön 30 Arka 30
Eibach Sportline ise ön 45-50mm arka 35mm

Araç güzel oturuyor pro-kit ile. Ben memnunum tepkimelerde hafif sertleşiyor farkı görüceksin zaten araç yatmıyor sabit kalıyor orjinale göre.. Eğer 18 jant takıcaksan yetmeyecek bilgine :D

silikonları diyorsun.. Ben kullanmadım 30mm'likte gerek olduğunu da düşünmüyorum :)

Eğer yayların Eibach Pro-Kit ise 3.5cm değil 30mm düşürüyor :D Kendi sitesinden bakabilirsin.. Ön 30 Arka 30
Eibach Sportline ise ön 45-50mm arka 35mm

Araç güzel oturuyor pro-kit ile. Ben memnunum tepkimelerde hafif sertleşiyor farkı görüceksin zaten araç yatmıyor sabit kalıyor orjinale göre.. Eğer 18 jant takıcaksan yetmeyecek bilgine :D
Alala hertarafta 35 geçiyor bunlar enteresanmış pro kit benimde evet:)

LEONİSM"in konusunda 18lik bbs ch ile bu 3.5luklardan vardı sanırım onun ki bana gayet yeterli gelmişti ordan cesaret edip 5 almadım tabi daha da alçalması güzel olur ama garaja girerken dik bir yokuş var garanti sürterim arabanın önünüde arkasınıda orda :)

bende seat sport 3.5 kullaniyorum normal eibach ile yan yana geldigimizde seat sportun arka tarafi daha iyi dusuyor arkadaslar bilginize 3.5 seat sport yayi cok guzel

Geri
Üst Alt