Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon eibach 3.5 cm fotoğraf?

18 ile de cok guzel duruyor seat sport yaylar bakalim simdi bende 17 leri elden cikardim 18 e geciyorum resimli olarak paylasirim

Taktım bende bugün yayları ön tam istediğim gibi düştü arka ondan yarım veya bir parmak daha yukarda kaldı ama orantısız durmuyor evin garajındaki yokuşada kağıt inceliğindeki farkla zor girdim :D esnemezlik büyük ölçüde artmış hissedilir ölçüde de yol tutuş farkı oldu araçta:) Bi ara fotoğrafları çekip koyıyım bende

simdi bende 17 leri soktum 16 lari taktim garajda alt plastik koruma surttu :) 18 ler gelene kdr dikkatli olmak lazim

simdi bende 17 leri soktum 16 lari taktim garajda alt plastik koruma surttu :) 18 ler gelene kdr dikkatli olmak lazim

Benimde yanımda bir kişi oturursa giremicem garaja onda da yan yan giriyorum babam öyle girdiğimi görürse orjinal yayları boynuma geçirçek büyük ihtimal benim:D

Pisikolojininde etkisi vardır muhakak ama yol tutuş beni çok etkiledi bugün yola kenetlenmiş gibi gidiyor araba özellikle ani tepkilere çok net yanıtlar vermeye başladı.

Benimde yanımda bir kişi oturursa giremicem garaja onda da yan yan giriyorum babam öyle girdiğimi görürse orjinal yayları boynuma geçirçek büyük ihtimal benim:D

Pisikolojininde etkisi vardır muhakak ama yol tutuş beni çok etkiledi bugün yola kenetlenmiş gibi gidiyor araba özellikle ani tepkilere çok net yanıtlar vermeye başladı.

:) yok siz soylemediginiz surece anlamaz babaniz merak etmeyin . kesinlikle cok + yonde bir yol tutus we tepkileri oluyor aracin makas atasiniz artiyor :) birde yagislar azalinca araci koparmayi deneyin cok daha net anlicaksiniz + dan kastim ne :) simdi sirada jant olursa tabani genisletip inc i buyutunce cok daha tatli bir surus gelicek araciniza hayirli olsun gule gule kullanin

1 2 ay sonra çok yüksek demezsin umarım..ben 18 jant taktım..5 lik yayları taktırdığım gün arabam yerde gibi çok güzel duruyor diyordum.şimdi inanılmaz yüksek görünüyor..takıntı oldu galiba benimki

:) yok siz soylemediginiz surece anlamaz babaniz merak etmeyin . kesinlikle cok + yonde bir yol tutus we tepkileri oluyor aracin makas atasiniz artiyor :) birde yagislar azalinca araci koparmayi deneyin cok daha net anlicaksiniz + dan kastim ne :) simdi sirada jant olursa tabani genisletip inc i buyutunce cok daha tatli bir surus gelicek araciniza hayirli olsun gule gule kullanin

Teşekkür edeirm saolun:) bu haliyle bile vaslasıyla tatmin ediyor yol tutuşu 225 40 18e geçicem yaza doğru kısmetse tahmin edebiliyorum az çok nasıl bir fark oluşacağını:)

1 2 ay sonra çok yüksek demezsin umarım..ben 18 jant taktım..5 lik yayları taktırdığım gün arabam yerde gibi çok güzel duruyor diyordum.şimdi inanılmaz yüksek görünüyor..takıntı oldu galiba benimki

Demem büyük ihtimal bana tatmin edici geldi bu kadar inmesi ama 18 ile nası olucak tam kestiremiyorum gerçi zamanla biraz daha düşme payıda var yayların:)

Geri
Üst Alt