Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon eibach 3.5 cm fotoğraf?

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün aracıma eibach 3.5 cm pro kit yay aldım fakat akşam saatlerine kaldığım için taktırmaya vaktim olmadı orjinal jantlarla ne kadar düşürecek bununla ilgili herhangi bir fotoğrafı olan var mı? 3.5 la 5 arasında çok muallakta kaldım bugün sıktırıp 5 alamadım :D şimdide çok kafama takıldı 16" ile nası durur diye... Gerçi mayısa doğru 18"e geçicem ondan dolayı 3.5 aldım ama orjinal jantlarla bir görüntüsü varsa buraya koyarsanız sevinirim:)

benim profilime bakıp üye garajımı incelersen orda mevcut :)

18" takacaksanız 3.5 cm ile en fazla 1-2 ay dayanırsınız çünkü gözünüze yüksek gelmeye başlar..
bende 17" varken 3.5 takmıştım..çok ideal bir görüntüydü..
18" e geçince 3.5 çok yüksek durdu araba..direk -5 e geçtim.
şu anda da koni amortisör var..o da sanki 0,5cm - 1 cm indirdi gibi...iyice oturdu araba..
fotoğraf pc formatlandığı için yok malesef.

Garajima bakabilirsin...kapisi acik:)

Ahmet, üye otomobilleri bölümünde de garaj bölümündede benim fotoğraflar war tam yandan yok ama 16'lar ve eibach 30mm yaylar var bakabilirsin

Geri
Üst Alt