Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon DSG Topuzu Hakkinda

eScape

Kayıtlı Üye
Golf'un DSG topuzu cok hosuma gidiyor. Bende degistirmek istiyordum topuzu ama servis, pimler uymadigi icin degistiremeyiz dedi. Internette dolasirken Ender Elektronikte buldum topuzu. Aciklamalarinda yazdigina gore yandan mandalli araclara uygulanabilirmis. Teyid etmek icin aradim ama pazar gunu dolayisiyla kimse cikmadi telefona. Sizlere danisayim dedim bende :)

Ender Elektronik» Sony - Blaupunkt - Pioneer Yetkili Servisi

Link eklemeyi unutmusum :)

seat aracın varsa olmaz ama bir önceki jeneresyon golf,scirocco,caddy lere uyar leona uymaz

uyacağını sanmıyorum..bizim PRNDS yazan alt tabla biraz dar..golflerdeki geniş..

belki şu olabilir : direk topuzu değiştirirler derisinden söküp :D

Evet pahali ama Vag grubunun nesi ucuz ki ? :) Bugun arayip sorucam bakalim ne dicekler..

o fiyata o baslık yazık bence boş verin araca bakım yaptırın o paraya daha iyi olur :)

Geri
Üst Alt