Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon DPF Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba ,
Aracım ile aldığımdan beri başımdaki en büyük sorun DPF si dolması evim ile iş yerim fazla uzak değil bu yüzden her depo bitiminde dpf doluyor bunun bir çaresi yokmu bp ultimate ve bazen de opet kullanıyorum aldıgım mazot ile alakası ola bilirmi kırsal mazot kullanmıyorum euro dizel kullanıyorum önerileriniz nedir ? Yardım edin lütfen iyi forumlar

Kurallara uygun olarak konu başlığı açmadığınızdan dolayı 1 gün geçici olarak banlandınız.
Konuyu açarken ve kurallarımızda koskocaman yazıyor büyük harfle konu açmak yasak diye.
[doublepost=1454885828,1454885718][/doublepost]Konu başlığını düzeltiyorum, banınız açılınca konuyu report edin tekrar aktif hale getirelim. Teknik destek yöneticimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt